Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék legjobb barátnőt...

Hogyan tudnék legjobb barátnőt "találni"? (17/L) Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés

1 éve van barátom meg több barátnőm is van, de egyikkel se találkozok olyan sokat... Régen volt egy legjobb barátnőm de ő átment ilyen nagyon pasizós-bulizós "idegen"-be és már rá se ismerek....már szerintem 2 éve nincs senki akit annak mondhatnék és hiányzik...tudom, hogy járjak ismerkedni meg ilyenek, de nincs valami más lehetőség is? Vagy nincs egy ilyen honlap? bármi segítene igazából...



köszönöm előre is!

17/l


2011. aug. 5. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
NE LEGYÉL RONDA!
2011. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
uuh velem is ez volt.. marmint nem igy 'elvesztettemm' a baratnom, hanem sulit valtottam es g@ecire feltem hogy biztos tulidos vagyok es ezert nem is olyan konnyu talalni es nem lessz, de vegul lett es nagyon szeretem.! es tunodtem egy csomot hogyan szerezhetnek es ime a legjobb tanacs: ismerkedj sokat, es azzal fogsz nagyon joban lenni akivel nagyon hasonlo a stilusotok, gondolkodasotok. higgy nekem sokkal konnyebb kapcsolatot igy kialakitani mint azzal akivel semmi kozos nincs. keress ilyet es talalni fogsz!
2011. aug. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tartom magam annak, de azért köszönöm.
2011. aug. 5. 17:43
 4/6 A kérdező kommentje:
hát akkor tényleg nincs rá semmi csodaszer:)
2011. aug. 5. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozhatsz a lohereblogon.
2011. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is barátkozhatsz most elszek 28.-án 16:) írj egy pirivit..
2011. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!