Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csinálhatok RTL klub utáló...

Csinálhatok RTL klub utáló oldalt Facebookon?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem perelnek majd be érte nem? :D
2011. aug. 6. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem,max hülyének néznek
2011. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
wáháá akkor csapjunk a lecsóba!! most megkapják a szemetek :DDD
2011. aug. 6. 01:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi a bajod velük?

Inkább csinálj VIVA útálósat.

2011. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is utálom őket... ráadásul itt lakom tőlük egy köpésre és bármikor amikor a villában balhé volt és ment a rendőrség vagy a mentő a xaros szirénára ébredtem éjjel.

Szóval szopjanak makktól tövig és vissza hogy lesz 5. adás is vagy hanyadik.

2011. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

^ilyen bunkó cikket hogy engedhetnek meg maguknak? oké tudom hogy ez 2009-ben volt de én most találtam úgyhogy pusztuljanak!!! már az rtl (direktkisbetűvel).

UTÁLJUK ŐKET EGYÜTT!

2011. aug. 6. 02:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ebben a felháborító?Két emós szutyok b*ziról egy teljesen reális cikk.
2011. aug. 6. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ez nálam nem vágja ki a biztosítékot.

Lady Gaga-ról is annyit cikkeztek hogy pasi.

Sokkal több más dolguk van ami számomra gyomorforgató...


Viszont attól függetlenül az rtl és a tv2 egy fostalicska, agyzsugorító xar. Helyettük nézek inkább NatGeot, Spektrumot, LifeNetworkot, ha meg szórakozni akarok ComedyCentral, sorozatokat meg Viasatokon...


A tv2-n volt a Stohl áldozata, hogy kapál, meg milyen már? Hát bakker, talán a bácsinak nincs annyi bevétele amiből jajjdeszegényúgysajnálom Stohl Úr nem tudott vésztartalékot felhalmozni és a családja "éhezni fog" according to some shitty papers...

Lexarom Stohlt, lexarom az érdemeit, legyen az illető színész, politikus vagy orvos ne nyammogjon ha ekkora 'hibát' követett el, arról nem is beszélve hogy visszaeső...


Am erről se kéne tudnom, ha a csapból se ez folyna, meg a nagymamám ne nézné azt az überbéne tehetségtelen-gyülekezet már-már szarkasztikus - ok, valljuk be fullpoén az egész, én szakadok rajta- sorozatnak nevezett komédiát.


Jah és RTL meg egy csaló senkiháziak, nem néztem még VV forgatókönyvnek utána- lehet hogy már vették annyira a fáradtságot hogy írtak/ iratattak most sajátot, de a SURVIVOR című produkcióról tudom, hogy forgatókönyv alapján készült... Aki nem hiszi youtube és nézzen meg pár külföldi amcsi/brit részt, sztem az amcsi volt am ugyanaz...

2011. aug. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én a tv2-t utálom...
2011. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!