Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tavaly elkezdtem...

Mit tegyek? Tavaly elkezdtem modellkedni, de azt mondták, hogy fogynom kéne. Akkor voltam 55 kg kb. és most egy évvel később meg 59 kg vagyok!

Figyelt kérdés
Mostmár kevesebbet hívnak castingra is, nem mondják de én tudom, hogy csak 52 kilósan lennék jó, de azt érzem, hogy egyre inkább fejjeb és fejjeb csúszom a mérlegen de közben azt is tudom, hogy ha lefogynék akkor azonnal mennék ki külföldre (Milánó, Párizs).Régen annyira motivált voltam, de mostmár ha ez eszembe jut akkor csak sírni tudnék és tudom, hogy ha ezt kihagyom akkor örökre bánni fogom, mert egy életre bebíztosíthatnám magam az anyagiakban, de már annyira nehéz fogynom, elég combos és fenekes vagyok(izmos) és ezért nehéz de én tényleg akarom, ez az álmom!!! Amúgy 177 cm magas vagyok. SEGÍTSETEK!!
2011. aug. 6. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenkep ezt akkarod csinalni akkor kezd el tobbet sportolni, egyel egesegesen sok zoldseg, gyumolcs sok viz...Fuss,ugralokotelez meny edzoterembe ami eszedbejut sok sikert:)Es az elso hetekben ra ne alj a merlegre mert ha latod hogy nem fogysz (ami nem megy 1 het allat) akkor az emberek altalaban feladjak
2011. aug. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
Ha tényleg össze jönne a meló külföldön,azért ne hagyd hogy 52-50kiló alá menjen a testsúlyod,egy munka sem ér annyit mint az egészséged.
2011. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem menj el egy edzoterembe ott altalaban ha veszel berletet automatikusan osszeallit neked az aznapi edzo egy edzestervet meg kajatippeket is tuti mondani fog.


Egyebkent nem Annamari vagy veletlenul?

2011. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy nem Annamari vagyok. :)
2011. aug. 6. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!