Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Agyban" nem félek tőle de...

"Agyban" nem félek tőle de mikor jött felém akkor viszont elkezdtem "testileg" félni. Mitől van és hogy tudnék ezen változtatni? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Van egy gyerek aki az osztálytársam, és kb. 90 kiló lehet. De a karjában azért van erő. Állandóan azt kéri tőlem, hogy kísérjem haza, mert ha nem akkor elkezd fenyegetőzni ilyenekkel: Meghalsz; Kint megverlek stb...

Aztán ma nem kísértem haza, és fenyegetőzött hogy meghalok. Kimentem a buszmegállóba, titokba jött utánam és amikor megláttam, hogy jön felém akkor elkezdtem izgulni és úgy éreztem kiment belőlem minden erő. Aztán szerencsém volt mert jött a busz és elmentem. Hogyan tudnék "testileg" nem félni tőle? Vagy ezen hogy lehet változtatni? Tehát én szívesen verekednék vele és szerintem meg is verném csak hát "megakadályoz" a félelem.


2011. máj. 27. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is így volt.:) Én azt a tanácsot kaptam, hogy kezdjem én a verekedést. Erre csak egyszer kell hogy rávedd magad utána könnyebb megvédened magad. Gondold azt hogy ő egy alfahím, mint a kutyáknál. Addíg uralkodik feletted, amíg lehet, vagy legyőzöd. (Ez csak hasonlat... Nem legyőznöd kell, hanem megmutatnod hogy minimum egyenrangú felek vagytok.) Ez amit érzel nem félelem! Az agyad már tudja és azt az infót küldi a testednek hogy valami történni fog, (mondjuk egy büdös nagy pofon) úgymond készültségbe állít. Lemerevedsz, furcsán veszed a levegőt, dobog a szíved, mint állat... De a pofon miatti fájdalom elmúlik! Az önértékeléseden esett csorbát viszont nehezebb kiköszörülni, ha menekülsz.

De miért akarja hogy hazakísérd? Nem lehet hogy barátkozni akar? Vagy egyedül van? Ez nem igazán világos...

2011. dec. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!