Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerintetek hogy tudnám...

Hogy szerintetek hogy tudnám megoldnani a problémámat? Nagyon érdekel a patologia tudom hogy 6 év orvosi kell hozza es utána tudok szakosodni patologusnak. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ötleteket, javaslatokat es tapasztalatokat várok!

Nem származok egy gazdag családból így nem tudom kifizetni a felevenkeni 900.000ftot.most éppen külföldön dolgozom.innen talán tudnám finanszírozni de nincs levelező szakképzés ugye.ha hazamegyek ha meggebedek se tudok ennyit osszekaparni az egyetemre.egy magasepito technikus szakmam van.úgy érzem hogy rajtam a diákhitel sem segítene.szóval azt hiszem minden információt megosztottam veletk így várom a különböző ötleteket!előre is köszönöm!


2011. aug. 6. 21:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja ez lemaradt. 21 éves lány vagyok. Bár nem hiszem sokat számít...
2011. aug. 6. 21:16
 2/12 anonim ***** válasza:

ezt nézd meg én ezt találtam : http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__26..


pontosan patológus vagy pedig boncmester szeretnél lenni? mert itt olvastam hogy vannak ilyen boncmester) okj-s képzések! és az még se 6 éves, de legalább köze van a patológiához! olvasd azért el a válaszokat! :) remélem vmit segítettem!:)

2011. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen tudok a boncmesteri kepzesrol.ha nincs más talán azzal probalkozom.de inkább a patologia ami jobban érdekelne.mélyebben benne van a tudományban.nem csak felvágom a testet kiszedem azt kész vége.a patologus az meg utána meg kideriti hogy mibe hunytak el stb...érdekesebbnek tarom.azért köszönöm! :)
2011. aug. 6. 22:46
 4/12 anonim ***** válasza:

hát akkor nem tudom... és ha jelentkeznél államilag támogatott képzésre?

esetleg ha nincs olyan érettségid ( biosz+kémia) akkor azt csinálsz, csak keményen kéne tanulnod és akkor bejutnál az államilag támogatott képzésre!

vagy már nem tudnál bejutni?

nem tudom, nincs jobb ötletem, árba tényleg sok :/ :/

sok sikert azért akárhogy is döntesz! :)

2011. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat jah!en is így kábe idáig jutottam el!hogy ujraerettsegizni.a biosszal nem lenne gáz...talán a kemiaval sem ha újra elölről kezdenem mert anno nem nagyon érdekelt... :Dnem voltam belőle túl jo...de most lenne célom hogy jól bevagjam.de meg akkor sem bistos hogy meglenne...mármint az államilag finanszírozott...azt nem is tudom hónap hogy működik... :)hány tárgyból kell a nagyon fasza érettségi...stb...meg már a pontszámítást sem tudom de azért utána nézek!köszönöm! :)
2011. aug. 6. 23:57
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha úgyis külföldön dolgozol, miért nem próbálsz meg rögtön ott is tanulni??


Én is disszidáltam, tanúltam (Németország), kaptam stipendiumot, nem sok, de meg lehet belöle élni, mellette egyetemistáknak lehet dolgozni, munkát találni, sokan élnek így és viszik valamire!


Néha a nehezebb út többre vezet...


Minden jót!

2011. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hat a külföldi tanulás...itt dolgozom de nem tudom hogy mennyire allnam meg a sülit angol nyelven ráadásul orvosit...a kemiat magyarul is alig értettem anno...de azért ezen is gondolkozom párhuzamosan csak próbálok minél több infot beszerezni minden lehetőségről! :)
2011. aug. 8. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Szóval én a Te helyedben ott, ahol most élsz, megpróbálnék már most valami ilyen "patológiai" helyre (kórház?? labor??) elmenni elöbb csak dolgozni, pénzt keresni, közben tanúlni a nyelvet és kb. 1 év után már leszel annyira erös angolból (meg lesz egy kis pénzalapod is), hogy beiratkozhatsz az egyetemre.


De lehet, hogy ezalatt az idö alatt talán más iskola is szóba kerülhetne majd (ami rövidebb, nem feltétlenül orvosi), hiszen most talán még nem ismersz minden lehetöséget, annyi új pálya, foglalkozás keletkezik, jelenik meg...

Tehát elöbb egérutat nyerni, nyelvet elsajátítani!

2011. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elmenni kórházba dolgozni...de semmi alaptudásom nincs ahhoz hónap kórházba dolgozzak.talán takarítónak elmehetnek de nem hinném hónap azzal sokat érnék... :)
2011. aug. 8. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:

És hol dolgozol most?

Ahhoz van alaptudásod?

2011. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!