Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akad olyan illető itt rajtam...

Akad olyan illető itt rajtam kívül, aki perpill unatkozik? Ha igen, szórakoztathatna :D

Figyelt kérdés
Nem éreztem ma túl jól magam, így itthon maradtam , viszont barátaim vagy buliznak, vagy nyaralnak, vagy 1éb elfoglaltságok miatt nem elérhetőek, és jelenleg nem igen tudok mit kezdeni magammal..
2011. aug. 6. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
puk
2011. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pak
2011. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát énis unatkozom!De sajnos szórakoztatni nem bírlak mert én egy kicsit másnapos vagyok és majd szét szakad a fejem.De legalább nem te vagy az egyetlen aki unatkozik.

17/F

2011. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
ajj.. én szétunom a fejem. nem jó a fészbukom, és nem tudok így mit csinálni ilyen későn.-.-
2011. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

21:41 Jobbulást, nem veszel be vmi fájdalomcsillapítót?


21:45 Hát nekem jó a facebookom, de vhogy nem szórakoztat :D

2011. aug. 6. 21:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is unatkozom, de most nem jut eszembe semmi szórakoztató.
2011. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Köszi!Hát vettem be de nem sokat használt sajnos.De hát vállalni kell a következményeket.ki éjjel legény legyen nappal is.De hát most nem nappal van.Amugy meg hamár szóbajött a facebook.Az én véleményem az róla hogy hihetetlenül unalmas szerintem,nem lehet semmit rajta csinálni.
2011. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A szórakoztatás alatt egyébként a beszélgetést értettem :)


Hát a másnaposság nem jó dolog. Legalább a buli jó volt tegnap? A Facebookkal az a baj h kb függőséget okoz, ma már majdnem úgy vannak vele, h aki nincs fent, az nem is létezik. Azóta "mégjobb" a helyzet, amióta telóról is lehet facezni. Bírom, amikor 2 ember egymás mellett ül, de ahelyett, h elmondaná amit szeretne, kiírja neki facen az üzifalára.

2011. aug. 6. 22:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát igen,nagyon jó buli volt.Köszi hogy kérdezted.Amugy meg igen!Ezen már énis röhögtem hogy egymás mellet ülnek és irogatnak egymásnak és közben semmi de semmi értelme nincs.És igen a másnaposság az nem jó dolog.Amugy megkérdezhetem a korodat és a nemedet?
2011. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miféle buli volt amúgy ?

Én csütörtökön voltam eléggé másnapos, de nem csak a fejem fájt, a gyomrom is eléggé ki volt.

23 vagyok, és lány.

2011. aug. 6. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!