Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akad olyan illető itt rajtam...

Akad olyan illető itt rajtam kívül, aki perpill unatkozik? Ha igen, szórakoztathatna :D

Figyelt kérdés
Nem éreztem ma túl jól magam, így itthon maradtam , viszont barátaim vagy buliznak, vagy nyaralnak, vagy 1éb elfoglaltságok miatt nem elérhetőek, és jelenleg nem igen tudok mit kezdeni magammal..
2011. aug. 6. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát fenn voltam msn-en és unokatesóm rámír(velünk szemben lakik)hogy átmennék-e egy kicsit.Mondom átmehetek.Átmentem megíttunk 2-en másfél üveg viszkit kólával és utána hívott egyik barátom hogy szülinapja van és menjünk át bulizni.Átmentünk és nagyon jó volt a buli csak túl sok volt a pia.Ilyenkor mindig azt mondom hogy többet nem iszok.És te amugy nagyon másnapos voltál csütörtökön?Te is buliba voltál?
2011. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Írtam privit.
2011. aug. 6. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!