Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olaszországban értik a Spanyol...

Olaszországban értik a Spanyol nyelvet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok a hasonlóság, ha nem is 100%osan, de szerintem egy részét. :)
2011. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Most megyünk a jövő héten ki Olaszországba, spanyolul perfektül tudok, mivel édesapám spanyol. Igen-igen, sok hasonlóság van a 2 nyelv között, csak azt nem tudtam, hogy beszélik-e. Hallottam, hogy az angolt se nagyon beszélik, inkább az olaszt. :)Mi igaz belőle, azt nem tudom.
2011. aug. 6. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem lesz gondod! :) Érezzétek jól magatokat!
2011. aug. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angolul elég kevesen tudnak Olaszországban és a spanyolul is. Egy két szót megértenek de ez nem olyan mintha erdélyi magyarral beszélnél, kicsivel másabb. A rosszabb értelembe.
2011. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Timberwolf ***** válasza:

Hát pár szót megértenek. Angolul és/vagy franciául értenek egy keveset, de nem mindenki. Hsznos lenne egy olasz-magyar útiszótárat kézbe venni és tanulmányozni.

(félig olasz vagyok ;))

2011. aug. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem jó időn lesz ránk! :) Akkor sorstársak vagyunk, te félig olasz, én félig spanyol. Mindenféleképpen viszek majd magammal szótárt, ha addig sikerül beszereznünk, ha nem, akkor majd mutogatunk. Angolul is tudok egy keveset, majd kipróbálom a tudásomat! :)
2011. aug. 7. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mikor angolul próbáltam mondani nekik valamit csak néztek, mikor spanyolul rögtön látszott h értik. Meg amit ők beszélnek ha szerencséd van megértheted a lényegét a spanyol segítségével. De nem egy nyelvzsenik.
2011. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!