Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen idézet illik erre a...

Milyen idézet illik erre a történetre? Ami összefoglalja? megbántottam valakit egy poénnal a legjobb barátnőm, ő elsőnek haragudott de, majd a bocsánatom elfogadta, és

Figyelt kérdés
elfelejtettük,de nagyon kevés barátom volt és akiket közel ngedtem magamhoz mindig megbántottak,de ő más volt,mégis csalódtam hogy nem tudta poénból írtam azt a szöveget
2011. aug. 7. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem hirtelen ez ugrott be:


"Egy tökéletes világban soha nem kellene bocsánatot kérnünk. Soha nem beszélnénk meggondolatlanul, nem bántanánk meg egymást, nem törnénk össze egymás szívét. A szeretet uralkoda mindenek felett, és mindenki boldogan élne.. De. Ez nem egy tökéletes világ, mert az emberek néha a saját kárukon tanulnak, néha olyan dolgokat teszünk, amiket már nem lehet visszavonni, akárhogy is próbáljuk. Sajnálom, hogy ha fájdalmat okoztam neked, és így okot adtam arra, hogy kételkedj benne, mennyire fontos is vagy nekem.."

2011. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi ez nagyon tetszik kicsit nyomatékosab lehetne de azért elnyerte a tetszésem :)
2011. aug. 7. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!