Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az életben 1 dolog biztos: a...

Az életben 1 dolog biztos: a halál. Ezek után mi vígasztal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 19:07
 1/7 szamóca.. ***** válasza:
100%
hogy előtte élhetek
2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy a többi dolog nem biztos :D
2011. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő válasz, hogy előtte élhetek és a többi nem biztos. ;D
2011. aug. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Basszus, most rettegjek a haláltól? Meg is születtem, és annak örülök. Mindenki meghal egyszer, rajtunk múlik, milyen érzéssel megyünk el. "Francba, ezt meg azt se csináltam", vagy "Kihoztam belőle mindent" :D
2011. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy Karinthy válaszolt a kérdésre: a víg asztal.
2011. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy egyszer eljön az az idő, amikor már nem fogsz ezen bosszankodni...
2011. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az ember úgy retteg tőle, közben pedig sokkal inkább bizarr, mint félelmetes. bár ki nem fél az ismeretlentől? mondjuk az elég rossz, hogy így kell megválnunk a szeretteinktől, de vajon mi lesz utána? persze, hülye kérdés. semmi. (a vallásokba most ne menjünk bele)

de mégis mit fogunk érezni ilyenkor? semmit. és az milyen? semmilyen...titeket ez nem foglalkoztat? én is félek attól, amikor eljön ez a semmi, és remélem minél később jön el, de kíváncsi vagyok, mert ha eljön az idő, sokkal jobb lenne tudni, hogy mi vár rám (mert ugye a semmit lehetetlen elképzelni, de ha jobban belegondolunk, végülis amikor alszunk, akkor is kb. ezt a bizonyos semmit éljük át, csak sokkal érdekesebb mindez a végtelenségig. hát ugye a végtelen is egy elég bizarr dolog, hogy valaminek nincs vége, sőt még eleje se)

2011. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!