Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fantázia név illene hozzá?

Milyen fantázia név illene hozzá?

Figyelt kérdés

Nemrég belekezdtem egy fantázia regénybe és az egyik karakteremnek keresek egy szép nevet.

Nőről van szó,aki magas,karcsú és mondhatni kicsit izmos alkatú.Hosszú göndör,kékes-fekete haja van és sárga a szeme,amolyan varázslónő féle lesz majd,de még körvonalazódnak a dolgok.


Valami olyat keresnék aminek szép a csengése és sok legyen benne a magánhangzó,de mégis "értelmes" maradjon a név.

Én leblokkoltam,nem jut már az eszembe semmi :(

Remélem tud valaki segíteni.


2011. aug. 9. 17:11
 1/9 Fuuton ***** válasza:
Guren, nekem ez jutott eszembe.
2011. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emerencia
2011. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet létező is?

Fédra, Androméda

2011. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Minerva?

Én valami hasonló nevet adnék neki... Valamit ami különleges.

VAgy teheted azt, hogy minél egyszerűbb nevet keresel neki. Ami nem 6 km hosszú és ha csata van az olvasó el tudja képzelni, hogy ordítanak neki. Hülyén hangzik, de gondolj csak bele :) Remélem adtam ötletet

2011. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilien, Édorá


Ezt most találtam ki, tudom szar.

2011. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi ötleteket.Még jöhetnek,mert nem döntöttem,de a legutolsó nevek nagyon tetszenek.Egyáltalán nem sz@rok.
2011. aug. 9. 18:45
 7/9 Fuuton ***** válasza:

Minervát honnan szedted?

Csak nem a Harry Potterből?

Mert történetesen Harry Potter fanatikus vagyok, és rögtön kiszúrtam, hogy onnan van.

Én kitartok a Guren mellett amúgy.

2011. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Diamondis, Helina, Serafina
2011. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Minerva nem onnan van. Nem is tudtam, hogy van benne olyan. Én nem vagyok fan. Csak ez jutott először eszembe amikor olvastam a kérdést. Szóval nem onnan van :)
2011. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!