Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb. hányan szoktak nektek...

Kb. hányan szoktak nektek facebookon az üzenőfalatokon boldog szülinapot kivánni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 20:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert tegnap volt a szülinapom, és nem tartom magam népszerűnek, és 120-an írtak, pedig én kb csak 5 embernek szoktam írni. Nem értem, hogy most tényleg ilyen népszerű vagyok, vagy másnál is mindig ennyien írnak :D Amúgy kb 250 ismerősöm van.
2011. aug. 9. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg a névnapod, ott majd kiderül hogy tényleg népszerű vagy-e.


Nekem a szülinapomon kb. 15-20-an írtak. A névnapomon 0. Mi a különbség? Annyi, hogy a születésnap ki van jelezve, a névnap meg nincs. Így aki a névnapodon nem ír az valószínűleg nincs képben veled és a FB sem jelzi hogy veled van valami.

Akinek számítasz, az úgyis tudni fogja hogy mikor mit ünnepelsz, és valahogy kapcsolatba lép veled. Kivonod azt, aki csak a születésnapkor írt és névnapkor nem, és az lesz inkább azoknak a halmaza, akik valószínűleg csak azért írtak, mert erre az oldal hívta fel a figyelmet.

2011. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hümi ***** válasza:
nekem asszem 60an írtak, de abból is értek meglepetések h ez ki meg az kicsoda.. én se szoktam mindeninek csak nagyon kevés embernek írni.. aztán jött a névnapom és volt 4értesítés +1 levélbe egy-két nap után, na ennyit az emberekről :D
2011. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hümi ***** válasza:
ja és 60+valamennyi aki levélbe írt. :D
2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok népszerű és sok ismerősöm sincs, szülinapomon kb 20-25-en írtak, nemrég a névnapomon 6+2 levél.
2011. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hát nekem 1400 ismerősöm van és 1045.en írtak + 70 levél
2012. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!