Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek legjobb barátnőm...

Mit vegyek legjobb barátnőm születésnapjára? Most lesz 15 éves? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Nekem most volt tegnap, és kaptam tőle illatos gyertyákat, egy közös képet keretbe, bombont, egy ilyen szerencséthozó szobrot, és egy szép képeslapot. Kb 2000 ft-ba került. Neki pedig 14.-én lesz a szülinapja, és azért nem vettem meg hamarabb, mert úgy gondoltam h nehogy véletlen sokkal drágábbat vagy talán olcsóbbat vegyek.


Szóval szerintetek mit tudnék neki venni? Igazából semminek sem ilyen nagy rajongója h együttesek vagy énekesek vagy bármi... Ilyen semleges dolgot akarok venni. Pl körömlakkot vagy valami iylesmit. Tudnátok segíteni, hogy mit tudnék venni 2000 ft-ból? Ékszert nem hord, a fülbevalókat nem bírja a füle.

Köszi!!!


15/L


2011. aug. 9. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
add vissza neki a te képeddel, a 2000-rest meg rakd zsebre
2011. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

az Iylesmit ajánlom. Nekem bevált használja ön is!


(Ha valami gond lenne vele kérem forduljon kezelőorvosához/gyógyszerészéhez)

2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fülbevalókat nem bírja a füle? :O

ne egy téglát adj neki fülbevalóként, persze hogy nem bírja

2011. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úr Isten. Ki mondta hogy téglát adok neki??? Begyullad neki az aranytól is meg a bizsuktól is. Allergia. -.- Anyáám..


Hasznos választ is légyszives. :SS

2011. aug. 9. 21:35
 5/6 anonim válasza:
Háát..sztem körömlakkot NE..!....Ha csak nem ilyen barbis a csaj!...Sztem adj neki egy közös képet,meg egy szál rózsát..:)
2011. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pl a fekete koromlakk miota barbis?xD
2017. dec. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!