Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőnek ajándékötle...

Legjobb barátnőnek ajándékötletek a 16. születésnapjára?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk legjobb bnők. Valami egyedi, különleges és szívhezszóló ajándékod szeretnék neki adni. :) már van pár ötletem, de örülnék ha segítenétek. Nah? valami? :)
2010. jún. 26. 01:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy nagyobb képkeretet, sima átlátszó üveggel, és rakj bele közös képeket. Én is csináltam legjobb barátnőmnek olyat, majdnem elsírta magát. Mondjuk lehet csak azért, mert én ballagásra adtam neki. De ez legalább személyes. :)
2010. jún. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ez is jó ötlet :D köszii

mer én arra gondoltam hogy veszek egy kisebb fényképalbumot, és pár közös képre írok barátságról szóló idézeteket, és kinyomtatom őket :D

valakinek, még valami ?:P

2010. jún. 26. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!