Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesóm nem hagy élni mit tegyek?

Tesóm nem hagy élni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két tesóm,az egyik 2, a másik 7 éves.A 7 éves egyszerűen szó szerint nem hagy élni!Folyton a nyakamon lóg,ha gépezek folyton körülöttem pattog.Ami nem lenne baj,DE folyton nyomatja a baromságait!Olyan hülye dolgokat mond hogy néha már az idegbaj kerget,meg az hogy leordítom már a fejét hogy szálljon le rólam.Mit tegyek?Már nincs magánszférám!A 2 évessel jól kijövök,de a másik egyszerűen már idegesít.
2011. aug. 10. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs olyan amit egy ragasztó szalag nem tudna megoldani :)
2011. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most is itt ugrál a szobámban!-.-
2011. aug. 10. 09:50
 3/12 A kérdező kommentje:
xD ez jó beszólás!De már apám is szólt rá hogy ne folyton körülöttem ugráljon,de mintha süket lenne,lesz@rja amit mondanak neki!
2011. aug. 10. 09:51
 4/12 A kérdező kommentje:
De ami még durvább,amit kihagytam a kérdésből:Folyton követ!Ha én balra fordulok,ő is balra fordul,ha lemegyek a lépcsőn,ő is lejön,és mindezt csendben teszi,szót nem szól!Régebben szóltam neki:Ne kövess mert már eléggé idegesít!Erre megsértődött,és folyton direkt odament hozzám,és azt mondta:Most te követsz!Azthittem ott helyben összeverem!
2011. aug. 10. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Próbáltad már lefoglalni valamivel? Benyomsz neki 1 mesét, vagy valami puzzle-t előveszel... Vagy még így is téged választ helyettük?

Vagy... Idegesítsd fel. Biztos van olyan, amit nem szeret, próbálkozz valamivel. Vagy csak egyszerűen fogd meg, tedd ki a szobából, és zárd magadra az ajtót. (ha nincs kulcs, akkor meg torlaszold el. xD) Nehogy már ne tudj elbánni egy 7 évessel. Fiú vagy lány? Ha lány, pl. húzd meg a haját, ha kell jó erősen. Térjen észhez... Egyébként nem baj, ha néha lóg rajtad, de az már tényleg idegesítő, ha egyfolytában piszkálja az embert. (8 éves húgom van) Én néha még hátul a nyakát is megfogom, és kicsit megszorítom, olyankor lerogy a földre... Bár ez a durvábbik megoldás. Én gonosz. :P

2011. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazság az,hogy ő csak féltestvérem,nevelőanyám fia,ezért nem nagyon akarok erőszakos módszerhez folyamodni.Ha vértesóm lenne,már "halott lenne" xD.
2011. aug. 10. 10:02
 7/12 anonim ***** válasza:
valamivel neveld meg. büntetés vagy valami
2011. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Meg igazából olyan "inkább nemszólok" típus vagyok(sajnos).Viszont szoktam azt csinálni,hogyha rajtam lóg,néha úgy válaszolok a hülyeségeire mintha az idegbaj tépne,tehát így hogy:Igen b.meg!

Ez néha beválik,olyankor elmegy.:D

2011. aug. 10. 10:06
 9/12 A kérdező kommentje:
És mintmár említettem apám folyton rászól hogy ne lógjon mindig rajtam,de ebből néha veszekedések lettek apám és nevelőanyám közt.
2011. aug. 10. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 7 és fél éves húgom.Ugyan ezt csinálta hogy jött utánam állandóan.De utálta a hungarocelnek a hangját amikor tűvel szurkálták(mármint a hungarocelt).És amikor jött utánam Pl:bejött a szobámba akkor elkezdtem szurkálni a hungarocelt és 5 másodpercen belül inkább kiment.Így utána már nem lógott állandóan rajtam.
2011. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!