Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tesóm, miért hagy mindent az...

Tesóm, miért hagy mindent az utolsó pillanatra?

Figyelt kérdés
Rettenetesen elegem van belőle, hogy mindig pellengéren táncol, és fontos dátumokat, pl. fősulin határidőket nem tart be és ezért csúszik folyamtosan. Miért csinálja ezt?
2010. nov. 1. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Olyan, mint én voltam az egyetemen (ennek ellenére két szakot is elvégeztem elég jó eredménnyel). A mottóm pedig ez volt:


"Ha nem lenne utolsó pillanat, semmi sem készülne el"


Elismerem, hogy voltak ebből kellemetlen helyzeteim, többször idegeskedtem a közelgő határidők miatt, de valahogy sosem tudtam rávenni magam arra, hogy valaminek időben nekiálljak (tanulás, beadandó elkészítése). Minden egyes alkalommal megfogadtam, hogy nem lesz így többet, de sosem sikerült betartanom (az első államvizsgára az utolsó 3 tételt aznap reggel néztem át).

2010. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem véletlenül Pató Pálnak hívják?
2010. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért,mert Ő ilyen.Bizonyára Neked is akadnak hibáid,rossz tulajdonságaid.
2010. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nagyviri ***** válasza:
53%
Tesód csak a nagy átlaghoz tartozik, nincs ebben semmi külnös. Nézz szét a környezetedben és látni fogod, hogy milyen sokan élnek így. Elég, ha APEH határidőre, karácsonyi bevásárlásra gondolsz...
2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!