Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell minden kérdéshez...

Miért kell minden kérdéshez legalább egy olyan kommentet írni, amivel a kérdező rohadtul nem megy semmire?

Figyelt kérdés
ha nem is vicces, és ugyis max csak lepontoznak, akkor miért kell? ezek a válaszolók itt élik ki a komplexusaikat és rejtett agresszióikat? vagy direkt arra mennek, hogy kiakasszák a kérdezőt, vagy hogy minél kevésbé hasznos válaszokat adjanak?
2011. aug. 10. 12:42
 1/2 anonim válasza:

Szerintem annak az esélye, hogy ez tartósan megváltozzon, gyakorlatilag nulla. Mindig lesz olyan, aki számodra idegesítő kommentet fog írni, amit lehet, hogy később pont ő fog legjobban utálni.


Gondolj inkább arra, hogy, senki nem kényszerít rá, hogy ezen te felidegesítsd magad. Elolvasod és eldöntöd, hogy te most emiatt feszült leszel, vagy nem, koncentrálsz rá, vagy sem.


A figyelmen kívül hagyás szerintem hatásosabb, senki nem csinál műsort ott, ahol nincs közönség.

2011. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most őszintén, erre milyen választ vársz? Együttérző vállveregetést? Egyébként engem is bosszantanak az ilyen válaszok, meg az olyan kérdések is, amiken elsőre látszik, hogy a kérdező nem választ akar rá, csak megerősítést a maga igazához.


De hogy válaszoljak:

Igen, itt élik ki a komplexusaikat és rejtett agresszióikat, direkt arra mennek, hogy kiakasszák a kérdezőt, vagy hogy minél kevésbbé hasznos válaszokat adjanak.

2011. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!