Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én látom így vagy ma...

Csak én látom így vagy ma este tényleg több kérdést és kommentet törölnek a szokásosnál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 23:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
én is észre vettem most azért is törölnek kérdéseket mert mondjuk rosz kategoriába irod :( de igy helyes
2011. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Én nem tudom mi a szokásos mennyiség,elég régen nem voltam itt,de jópárat töröltek azok közül,amit figyelemmel kisértem. Ilyenkor az zavar,hogy nem tudom eldönteni hogy törölték az adott kérdést vagy csak más kategóriába tették át.

2011. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is észrevettem hogy eltűnt néhány kommentem :\


például amiben zsidóztam

2011. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gondolom megfenyegették őket kirúgással.
2011. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen, én is többet figyeltem, de ha más kategóriába teszik is ott van a megválaszoltak között...így ezek szerint törölték.hát ez van, biztos megvolt az ok, bár pár kommentemet nekem is töröltek, pedig csak békítettem két embert.
2011. nov. 5. 23:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Azokra nem válaszoltam,mert elég "civakodós" volt. Ilyenekbe nem szeretek belefolyni,mert olyankor mindig lepontoznak a véleményem miatt :) Csak figyelemmel kisértem. Amúgy nem értem miért késöbb törlik őket,szerintem egy provokatív kérdést/választ nem is kellene engedni kiírni. Egyik-másikra igen kíváncsi voltam,de ez van.
2011. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, el lehet dönteni egyből hogy vitát vált e ki vagy sem, de amúgy ezt a pontozást tényleg van aki komolyan veszi ? :D rég tudja mindenki hogy nem valós eredményt mutat....én nem tudom megállni , hogy néhány baleknak ne írjak oda :D
2011. nov. 6. 00:14
 8/12 anonim válasza:
én most egy olyan vitában vagyok benne hogy ha ki van kötve egy kutya az állatkinzás-e -.-"" nagyon nem normálisak hogy állatkinzásnak veszik azt ami végül is semmit se árt neki -.-""
2011. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát az szerintem sem az, nekünk is volt kutyánk és meg volt kötve, jó nem vaslánccal rendes övvel, de el is volt engedve néha. mondjuk a kennelt jobbnak tartom azért egy kis térrel már nekünk is az van.
2011. nov. 6. 00:21
 10/12 anonim válasza:
na igen és nem értik meg hogy valakinek nincs más választása
2011. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!