Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18- 25 éves budapesti lányok!...

18- 25 éves budapesti lányok! Mit dolgoztok? Mennyire boldogultok?

Figyelt kérdés
Tudom, elég konkrét a kérdés, de most végeztem a középsulival. Szeretnék egy pár évet dolgozni, bulizni, később szeretnék továbbtanulni. Tudom, főiskolára sem kell minden nap bejárni, ott is lehet bulizni, de nem tudnám finanszírozni, úgy érzem, a tanulás melletti munka az iskolai teljesítményem rovására vállna.
2011. aug. 10. 21:30
 1/3 IvyLeague válasza:
gyere a sparba eladónak:D nem kell kereskedelmi végzettség és itt állandóan ki-be lépkednek a fiatalok. annyira nem gáz, mint ahogy a tescoról auchanról vélekednek. mondjuk én jobban szeretnék tesco expresszben dolgozni az olyan nyugisnak tűnik:)
2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És mennyire boldogulsz a fizetésből? Mik a korlátaid? Már ha nem vagyok indiszkrét :)
2011. aug. 11. 00:12
 3/3 IvyLeague válasza:

Bocsi a késői reakcióért.. Nos, első 3 hónapban átlagosan 50-60 ezer forintot kaptam kézbe, plusz ha nem voltam táppénzen egész hónapban, akkor kaptam kemény 4000 ft sparos kajajegyet. 4. hónapban emelkedett a fizetésem 10ezer forinttal, és gondolom a 6. hónap után is emeltek volna ugyanis akkor válik a szerződés határozatlan idejűvé. Én elvoltam a fizetésből úgy, hogy magamat tartottam el, de nem költöttem pl cigarettára meg ilyesmire. Ugyanakkor nagyon új holmikat se tudtam venni belőle. De ez ugye egyénfüggő :D

Én kiléptem az iskola miatt, mert nem tudtam kompromisszumot kötni a főnökömmel, de a régi kollégákkal még tartom a kapcsolatot, úgy tudom kaptak 13. havi fizetést, ami a pénztárosok és egyéb alkalmazottak között olyan 30ezer forint volt, míg a főnökök ennek 3-4xesét kapták meg.

DE!!! Ha pénztárosnak mész oda, akkor számolj azzal, hogy akár csak 10 forint mínuszod van, azt lekapják a fizudból. Nekem nem egyszer keverték el az utalványaimat (amikkel fizettek) és hiába lett meg másnap, lekapták a fizetésemből a pénzt és kézben megkaptam az utalványt... De lehet csak az a spar volt ilyen, ahol én voltam. Nem lenne rossz, de mellette nem nagyon lehet "élni".. Ugyanis mindig pénteken tudod meg a következő heti beosztásod, nálunk olyan is volt, hogy hol délelőttös voltam hol délutános (egymást követő napokon) hol szabira küldtek (hogy ne kelljen kifizetni) de sajnos benne van a pakliban hogy vasárnap nyitástól zárásig ott kell lenned, ha tetszik, ha nem. A szünet az fél óra ELVILEG, gyakorlatilag semmi. A terminálok 10 naponta beszarnak a bank hibájából, ez elég kellemetlen, ha véletlenül duplán megy be valami áru, akkor vezetőért kell sikítani, ami megvárakoztatja a vevőt, feszültséget kelt és te szívsz. Az utalványok is tök macerásak, meg mindig bevezetnek valami hülyeséget (pl x forint vásárlás után ez jár meg az jár (pl matrica) és azt is le kell húznod, mert ha nem teszed meg a blokkzárás előtt, akkor is oda kell adnod a vevőnek ha kéri és utána te szívsz) stb stb stb :D Nekem összességében több negatív tapasztalatom volt mint pozitív és végül úgy döntöttem nem éri meg azért a kis fizetésért, amiből ugyan fedezem a rezsit meg a kaját, de még csak jól érezni sem tudom magam belőle.. :) Így hát inkább visszaültem az iskolapadba.

2012. jan. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!