Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS, elhagytam a diákigazolván...

SOS, elhagytam a diákigazolványomat, elutazhatok így?

Figyelt kérdés

Holnapután utaznom kellene (csak belföldre) és tegnap valahol elhagytam a diákigazolványomat és minden létező okiratomat. Mit tudok most tenni? Vonattal utaztam volna, de ha nincs nálam a diákom akkor megbüntethetnek. Egész jegyet nem tudok venni :( Nem lehet kérni valamilyen igazolást valahonnan (egy napom van rá) amivel igazolhatom hogy diák vagyok? Vagy a Máv-nál tudnak valahogyan segíteni ha megmondom, hogy elhagytam a diákomat?

Akinek van valami ötlete kérem írjon, nagyon fontos!!!

KÖszönöm!


2011. aug. 10. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Elhagytad az irataid? Akkor 1 héten belül megsemmisülsz. Lassan elhalványulsz és eltűnsz.
2011. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ó köszönöm a hasznos információt Yoda mester, de most nem téged kérdeztelek


tud valaki valami értelmes választ adni? köszönöm!

2011. aug. 10. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy veszel teljesárút, vagy kérsz a sulidban iskolalátogatásit, vagy ideiglenes diákot.
2011. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!