Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit lehet tenni, hogy ha...

Mit lehet tenni, hogy ha Diákigazolványomat elhagytam, de van iskolalátogatási papírom?

Figyelt kérdés
Májusban fejeztem be egy szakmát és onnan volt diákom, most pedig készülök egyetemre. A diákot sikerült elhagynom viszont van iskolalátogatási papírom, tehát diák vagyok. Az egyetemről meg ugye még nem kaphatok igazolványt, hiszen még beiratkozás sem volt. A környékemen elfogadták az iskolalátogatásit is, de most alföldre szeretnék leutazni és úgy ugye nem a buszon kell venni a jegyet, hanem bent a pályaudvaron. Esetleg valakinek ilyen tapasztalat?
2011. aug. 14. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szabály szerint nem kell elfogadniuk.

Tehát ha valamikro megbűntetnek érte az 100%-ig jogo lesz mert diákkedvezmény csak diákigazolvánnyal vehető igénybe.

2011. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!