Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lánynak vagy fiúnak jobb lenni?

Lánynak vagy fiúnak jobb lenni?

Figyelt kérdés
:)
2009. ápr. 12. 20:24
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%
engem megvert a sors, nőneműnek születtem, és amióta az eszem tudom, undorodom magamtól ezért. mindig arról álmodozom, bárcsak fiú lehetnék... ezért aztán, bár még nem voltam fiú, meggyőződésem, hogy annak jobb lenni =D
2009. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
69%

Én nagyon örülök, hogy fiúnak születtem...

mert:

-nem kell semmit feldugnom magamnak havonta

-nem kell tablettát szednem egy 9 hónapig bennem fészkelő és aztán alien módjára előmászó parazita ellen

-egy jó párszor sérültem meg úgy hogy sokkal súlyosabb lett volna ha csak egy kicsivel is gyengébb a testfelépítésem...

-nyugodtan sétálok végig a kamionparkolóban éjszaka:D

-nem kell rózsaszín "helókittis" pólót vennem csak azért mert az olyan "cukimuki"

-nem maradok ki olyan jó dolgokból mint a meccsnézés sörivás tökvakarás és fingás/büfögés mellett

-mikor megjelenek egy társaságban nem az mondják "nézmá aszt a bigét" hanem azt hogy "SZEVAAAASZ Iksz Ipszilon"

-focizhatok csupasz felső testtel, senki nem fog megbámulni

-simán kihagyhatok 4 nap fürdést ha van elég rágóm meg dezodorom...:D

és a végére egy aktualitás:

húsvétkor nem kell elviselnem magamon azt a rengeteg büdös kölnit:D

bocs kicsit hosszú lett:D

17/F

2009. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
76%

Én nagyon örülök, hogy lánynak születtem…

mert:

- nem lesznek merevedési problémáim

- nem kell az arcomat minden nap borotválnom

- nem az a legfőbb problémám, hogy mekkora a farkam

- ha akarom, lehet gyermekem, akit úgy nevelek fel, ahogy a legjobban telik tőlem, ahogy szeretném

- mert a női nem a szebbik nem, de ha akarom, erősebb lehetek egy férfinél

- nyugodtan sétálok végig akárhol akármikor – legalábbis olyan nyugodtan mint akárki más manapság

- nem kell rózsaszín "helókittis" pólót vennem, csak azért mert egyeseknek tetszik, azt veszek fel, amit szeretnék, egy nő mindent megtehet, míg a férfiakat kinézik, ha pl. szoknyát vesznek fel:D vagy egyéb nőies dolgokat… a nők felvehetnek sportos dolgokat is

- ha akarom, nem maradok ki olyan jó dolgokból, mint a meccsnézés, sörivás, és nem szorulok rá tökvakarás és fingás/büfögés nézésére/hallgatására, mert tekintettel vannak rám, ha meg nem zavar, akkor én is büfögök és fingok ugyanúgy

- mikor megjelenek egy társaságban, azt mondják: „hű, micsoda nő”, nem pedig azt: „micsoda büdös paraszt, biztos veri a nőket”

- ha akarom, focizhatok, ha akarom, varrhatok magamnak szuper cuccokat, vagy fülbevalókat készítek, mert egy lány kreatív, egyéni

- ha akarom, az ujjaim köré csavarom a férfiakat, ha akarom, eldobom

- simán kihagyhatok 4 nap fürdést, ha van elég rágóm meg dezodorom – de nem akarok, mert nem leszek olyan disznó, mint egyes férfiak (inkább kisfiúk) :))

és a végére egy aktualitás:

ha nem akarom, húsvétkor nem kell elviselnem magamon azt a rengeteg kölnit, de én vagyok a középpontban, míg a férfiak/fiúk hímes tojásért könyörögnek:)))


azt hiszem elég sok hülyeséget írt a 22:36-os hozzászóló:D jót nevettem a baromságokon:D

néhány ponttal éppen az ellenkezőjét bizonyítottad annak, hogy jó férfinak lenni…

2009. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
53%
Hát pontosabban te, 23:10-es írtál nagyon nagy baromságokat! (Szánalmas vagy!)
2009. ápr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülök neki, hogy fiúnak születtem. ☺
2009. ápr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
22:36, te egy nagy állat lehetsz xDDDD de köszi a vidám 10percet, megnevetettél :) :D
2009. ápr. 13. 00:37
 17/38 anonim ***** válasza:
64%
22:36-os vagyok :D igazából a nevettetés volt a célom:D ne vegyétek komolyan:D kivéve azt hogy szeretek fiú lenni azt nyugodtan:D
2009. ápr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem alapvetően mindkettőnek van előnye is, hátránya is.

Annak jobb lenni, amelyik passzol a személyiségedhez.

Én lány vagyok, de sajnos legbelül nem :( ezért szerintem fiúnak ezerszer jobb lenni. Jobb lenne lenni....

2009. ápr. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%

Én lány vagyok, és nagyon szeretek lány lenni! Sokmindent felvehetünk. A cipők, a ruhák, és persze az öregedés gátlói, a sminkek, és a hajfestékek. Színesebb a mi világunk mint a férfiaké.

De sajnos én is sokszor a pokolba kívánom. Ha belegondolok, hogy a nők mennyi mindent elértek még dédanyáink előtt... Hát erre büszke vagyok, csak azt sajnálom, hogy régen eléggé sokan megtagadtak minket. JÓ CSAJNAK LENNI! :D

2009. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
87%

22:36


Pedig olyan igazad van!!!! :DDDD Persze most is van pár hülye lepontozó,de sztem 100%.. Röhögök mint álat:DDD


Amúgy nemtom... Én örülök hogy lány vagyok:P

A sok szar ellenére is, havi, meg ienek...

15/L

2009. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!