Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha megtudnád,...

Mit csinálnál, ha megtudnád, hogy egy hét múlva meg fogsz halni?

Figyelt kérdés
Igen, biztos van már hasonló kérdés szóval a válaszodban nem kell erről tájékoztatnod :3 Csak a kérdésre válaszolj, köszi ^^
2011. aug. 12. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Öngyilkos lennék.
2011. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Egész nap marha steaket ennék
2011. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám a szerelmemnek, hogy szeretem(egyébként kicsit bonyolult lenne, de így meg merném tenni) Sokat lennék a családommal, barátokkal. Akik fontosak nekem, azt elmondanám. Egyébként ez egy nehéz kérdés, míg nem vagy abban a helyzetben(ami szerencsére velem nincs így)

Lehet, hogy lefeküdnék valakivel, mert még szűz vagyok és nem akarok szűzen meghalni... és az egyik napon biztos jól bepiálnék. De sírnék is biztos egy csomót meg nem tudom, sok mindent, ez nehéz.

2011. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Megölném az összes embert, akit nem szeretek.
2011. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

c: köszi a válaszokat

én is elmondom :D:D szerintem leírnám a gondolataimat, végrendeletet készítenék. Elmondanám az embereknek mit gondolok róluk - vagy leírnám azt is. minden nap a kedvenc kajáimat enném :3 és megkérném hogy a húgaim menjenek el itthonról amíg meg nem halok (apuhoz mehetnének vagy mamához) hogy anyuval tudjak lenni.

^^

2011. aug. 12. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Egesz heten buliznak es fiuznak :d..aztan bucsuzom anyuektol :) 15/L
2011. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jó sokat sírnék,a megtakarított pénzem felét olyan kajára költeném amit eddig nem ehettem meg,a másikat anyunak adnám.Mindent megcsinálnák amit anyu mond,és vele lennék egész nap :)
2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah,most nézem a kérdező válaszát,én is kihagytam,írnék egy levelet,amibe leírnám h mindenkit utálok,kivéve 2-3 embert,és h jó volt itt(ami persze nem igaz),de örülök h végre itt hagyhatom ezt a ronda világot :)
2011. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindent megtennék amit fentről a 3. válaszadó írt, de mellé még elvinnék egy Ford Mustangot és csinálnék vele egy autós üldözést. :)
2016. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!