Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnál ha megtudnád...

Mit csinálnál ha megtudnád hogy a lányod 17 évesen vesztette el a szüzességét és nem mondta el neked?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
36%
Elgondolkoznék, mit rontottam el, hogy ennyire nem bízik bennem, ennyire nem osztja meg velem azokat a dolgokat, amelyek fontosan az életében.
2011. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%

Örülnék, hogy nem hamarabb. Sajnos már a 13-14 éves szexuális élet a trendi. :(


Az, hogy nem mondta el neked... Hát Te elmondtad édesanyádnak? Mert én pl nem. Vagyis nem azonnal. Ehhez nagyon belsőséges kapcsolat kell anya és lánya között. Ha eddig nem alakult ki, jól kezelve a helyzetet még meglehet. Remélem, közvetlenebbé válik később a viszonyotok. Egyébként hogy tudtad meg, hogyha nem ő mondta el?


25N egy 9 hónapos kislány anyukája

2011. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
csak 17 évesen??? Gratulálnék neki, hogy a mai világban amikor a 13 évesek már szexelnek, ilyen sokáig meg tudta őrizni az ártatlanságát... azt meg hogy nem mondta el, nem venném a szívemre, mert ez nem egy olyan téma, amit anyunak csak úgy bejelent az ember.... nem osztom azt a véleményt, hogy az anyámnak kell a legjobb barátnőmnek lennie...
2011. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem 17 évesen már nem gáz elveszteni, tehát normális.

Az is természetes, hogy nem mondta el neked.


24/F

2011. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
92%

semmit. ez a kor teljesen normalis,es elfogadhato,szerintem.

lehet azert nem mondta el,mert felt,lehet azert mert feleslegesnek erezte,es lehet hogy azert, mert nem olyan jo a kapcsolatotok.

de a legvaloszinubb,hogy nem szoktatok ilyenekrol beszelni,es nemtudta hogy hogy kezdjen bele,hogy mondja el,szerintem neked kene nyitni fele,es ertelmesen ,nyugodtan beszelni ilyen dolgokrol. a legfontosabb a bizalom.

2011. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Semmilyen büntetést nem helyeznék kilátásba.

Megkérdezném, hogy védekeztek-e, szokott-e óvszert vásárolni, és ennyi.

Felajánlanám, hogy ha akar beszélni, akkor hallgatom, illetve kérdezhet.


Most komolyan, nézz körbe ezen az oldalon. 14 éves hü.lyegyerekek oltják egymást, mert már két hét járás után is illik egymással lefeküdni.

A te lányod már 17 éves.


Nem mondta el, mert fél, mit fogsz gondolni: számít neki a véleményed.

Ne alázd porba, ne rombold le az önérzetét.

Felesleges, visszacsinálni meg úgysem tudod.


Egyébként te hány évesen vesztetted el, és elmondtad otthon?

(Én szintén ennyi idősen, még évekig jártunk, együtt is laktunk, és én sem mondtam el a szüleimnek. Oltári k.vázás lett, mikor kiderült, és nem volt igazuk.)

2011. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki ,hogy eddig is ki bírta .Apropó!Te menyi voltál-?
2011. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Semmit!Ennek tényleg csak örülni lehet a mai világban,hogy várt 17 éves koráig.Az meg teljesen természetes,hogy nem mondta el,biztos azért nem,mert nem kérdezted.
2011. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha hó!Várjuk válaszod te menyi voltál?
2011. jan. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%

Én 18 évesen vesztettem el, de nem mondtam el anyukámnak. Nem éreztem szükségét, hogy ennek az információnak a birtokában legyen. Minek? Mi változott volna? Miért olyan fontos erről beszélni?

20/L

2011. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!