Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magamat ha...

Hogyan védjem meg magamat ha megtámadnak? Sokszor meg akarnak verni

Figyelt kérdés

Sokszor beszólnak a cigányok meg 1-2 emós.De az már nem mert a kezét kihúztam a vállából és megcsavartam vagyis kijött a karja xd.Vicces volt látni ahogy sír meg ordibál.

Milyen fegyverrel védhetném meg magam ha többen is rám jönnének ? Nincs pisztolyom .

16/F


2011. aug. 12. 19:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Egy fa nyélre láncot erősítek kb 30cm.És annak a végére egy tömör papír golyót.Kb akkora mint 1 biliárdgolyó.Nem törik szét mert erősen meg van csinálva a golyó.Kibírja a falhoz csapkodást is és eléggé nehéz van lendülete.Szerintetek ha rakok bele pár szöget jó önvédelmi fegyvernek ?

Ez hatásos lenne ?

2011. aug. 15. 13:18
 22/25 Fuuton ***** válasza:
Lassú, két kis bottal sokkal több ütést tudsz bevinni.
2011. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 josek ***** válasza:
csak figyelj arra hogy te önvédelmi ezközt akarsz nem gyilkoló szerszámot, sok dologért büntetnek ha megtalálják nálad, már egy 15cm pengés kés is fegyvernek számit, ugyhogy csak okosan, vannak jó sprék, náto stb azzal valakit lefujsz nem fog támadni, elhiheted
2011. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nem gyilkoló fegyver kell!Mert ha megölöd azzal te nem nagyon jársz jól!Bénító fegyver vagy olyasmire ami fájdalmas de nem halálos ilyenekre gondolj!
2014. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

ő kötekedhet mi? ha én megkéselem meg én vagyok a rossz ?

hát minek jön oda kötekedni ? én nem ugy várakozok, hogy de jo lenne késelni... eszembe se lenne, de hogy védd magad ?

2014. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!