Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a legjobb...

Szandy 8 kérdése:

Mit csináljak a legjobb barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

10 éves lesz, 1 hónap és 1 nap van közöttünk, és legjobb barátnőm. Arra gondoltam meglepi buli és torta de az nem elég gondoltam még egy ajándék csomag de milegyen benne?! Szóval szereti a fülbe valókat, nyakláncokat divatos táskákat,állatokat stb. mindent tok róla csak nem tom mit adjak neki...

kőszi a válaszokat ;)


2011. aug. 13. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon fog tetszeni neki:


Gyöngy fűző szett!


Az nagyon jó tetszése szerint készíthet magának nyakláncokat gyűrűket karkötőket.


Vagy ha tőletek nincs túl messze kisbéren van egy Kézműves bolt ahol gyönyö9rű karkötőket árulnak és nyakláncokat!


Vagy vegyél neki egy szép fülbe valót.


Esetleg ékszeres dobozt és a tetejére ragasszatok rá egy állatos szalvétát enyhén kenjétek le a tetejét kis ragsztóval vagy az ecsetet ragasztózzátok be és nyomjátok csillámporba majd a szalvétára mikor már rá ragadt a dobozra nyomkodjátok rá.

2012. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!