Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak az egyik legjobb...

Mit adjak az egyik legjobb barátnőm 18. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Többen szeretnénk összeadni pénzt, hogy valami "nagyobbat", maradandóbbat vegyünk. Tortát mindenképp kap, a nagyszüleitől pedig ékszert, szóval azt nem lehet. Több ötletünk nincs. Négyen vagyunk nagyon jóba, úgyhogy gondoltunk rá, hogy négyen elutazunk egy wellnesszállodába egy hétvégére, de így érettségi előtti évben nem tudom mikor lenne rá alkalmunk. ötletek, hogy mit adjunk neki?(:
2011. aug. 30. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
műf@szt
2011. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint, nekem tetszik a hétvégi wellnesszálloda ötlet. Már van sok olyan szálloda, ahol welcome-drinkkel köszöntenek és biztos le lehet beszélni, hogy a barátnődnek szülinapja miatt pezsgőt szeretnének, vagy esetleg még a tortát is oda rendelitek, hogy meglepetést meglepetésre halmozzatok. :) De feltétlenül készítsetek sok képet, és utólag csináltathattok neki egy fotókönyvet a hétvégéről, hogy maradandó ajándékot is kapjon, amiről eszébe juttok mindig.
2011. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
óó nagyon jó ötlet a könyv, pont ez volt a gondom, hogy maradandó akkor nem lesz, csak az emlék :) köszönöm :)
2011. aug. 30. 20:05
 4/4 Garai Lilla válasza:
Szerintem vegyetek neki valamit amire rá lehet írni a neveteket, vagy egy feliratot..egy hatalmas plüs mackónak szerintem örülne és ráírtok valami felirtatott..:)
2012. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!