Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki jól gitározik, az...

Ha valaki jól gitározik, az jelenti azt, hogyha tanul, akkor szépen tud rajzolni vagy gyönyörű verseket ír? Ezek összefüggnek?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy tudok egy kicsit gitározni, meg szoktam verseket írni. De szeretnék megtanulni rajzolni. Zene, raj = művészet. Logikus ez, hogy aki tud jól gitározni, az megtanulhat szépen rajzolni?
2011. aug. 13. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez így lenne, biztosan ismernénk néhány Goethe szobrot, Mozart csendéletet, vagy Michelangelo szonettet.

Persze azért nem lehetetlen, de azért a rajzoláshoz másfajta készség kell.

2011. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem :)

Nekem ebből a három adottságból csak kettő jutott, a versírás és a rajzolás.

A versírást lehet csiszolni, abba bele lehet jönni - véleményem szerint. Bár azért ehhez is kell egy kis tehetség, rá kell hogy érezz :)


A rajzolás viszont teljesen más :DD Én 5-6 éves korom rajzolok és sosem tanultam senkitől. Ezt nem tudom elmagyarázni.. de szeretem.

Nemhiszem tehát hogy összefüggene :D

2011. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En erdelyben,marosvasarhelyen A Muveszeti Liceum'ba jarok rajz szakra.erdekes enis verseket irok:morbid,halalrol,eletrol szolo,tanulsagos idezeteket.nyertem versenyt a verseimmel.most megyek hatodikba.rajzolok,szobraszkodok,festek.ez muveszet a zene mellett.vannak akik mindkettot tudnak.a felvetelin egy lannyal ismerkedtem meg aki mindket szakra jelentkezett.10'sel tovabbjutott rajzon,de megis zenere ment.szoval van ilyenis.en most gondoltam,hogy megtanulok gitarozni,zongorazni.tesomnak van zongoraja.inkabb maradok a gitarnal.akaratero kell csak.mindent eltudsz erni az eletben,csak ahhoz te is bele kell segits.en aztgondolom.van ra lehetoseg.!
2011. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsót, nagyon jól esett.
2011. aug. 29. 22:21
 5/5 anonim válasza:
A kettő sajnos nem egészen függ össze... de 1-1,5 éve én is gitározom, jobban nem írok verseket... de nagyobb kedvem van az ilyesmikhez , és egy idő után már jobban megy. De szerintem ehhez nem feltétlenül gitározni kell megtanulni.
2012. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!