Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hahóó! Mit csináltok ezen a...

Hahóó! Mit csináltok ezen a gyönyörü, napsütéses hétvégén? Írjatok sokat! :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ma 10kor keltem, felöltöztem, elmentem a piacra bevásároltam és épp most főzök tojásos lecsót.:)

Ha ebédeltem akkor kitakarítom a szobámat, és kiszellőztetek. Majd végül ideülök még a géphez és legépelem a jegyzeteimet, amik órára kellenek. Holnap pedig nem tudom mit csinálok :D Szerintem filmezek, vagy kifekszem a teraszra napozni( a szomszédok nagy örömére xD).

19/L

2011. szept. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Felkeltem 7 óra körül, kitakarítottam a szobát, aztán kinnt a kenneleket aztán tízóraiztam aztán gépeztem aztán ebédeltem aztán elmentünk vezetni és most megint gépezek...(:
2011. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia,én angol leckét írok(imádom,így 35 évesen is).Utána megnézek egy angol filmet,kijegyzetelem,ami érdekel,eszem egy hatalmas adag tiramisut,utána kiteregetek,aztán szerintem átmegyek anyuékhoz röhögni egy nagyot.:)Falatozni velük,dumálni,kertbe kiülni,szívni jó kis friss fűszagot,aztán hazajövök,maradék tiramisut bepakolom a hasikámba,megnézem,még mit találok a hűtőben,hátha kincsre lelek,aztán a párommal szerintem újra beülünk TV elé,egy kis Való Világot nézni(akármennyire is cikinek tartják ezt sokan),megnézem a nagyképű,manírokkal teli Cristofel-t,hogy mit művel a villában,beszavazót megnézem,aztán pedig (talán) séta kinnt,vagy éjjeli Tesco bevásárlás(mert akkor kevesebben vannak sokkal),bár lehet,hogy teljesen másképpen alakul a nap....majd meglátjuk....lehetne értelmesebben is eltölteni,az biztos,de most valami ilyesmi lesz úgy érzem.:)
2011. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!