Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képzelődtem, vagy tényleg...

Képzelődtem, vagy tényleg szellem volt?

Figyelt kérdés
Kértlek ne nézzetek bolondnak. Tegnap éjjel a négy hónapos fiam 2-körül jelezte, hogy éhes. Felkeltem, megcsináltam a tápszert, megetettem, letettem a kiságyába, ami az én ágyam végénél áll. Kimentem a konyhába és lekapcsolatam a villanyt. Egy utcai lámba világít az ablakunk előtt, valamennyi fény így volt bent a sötétítő függöny ellenére is. Mikor mentem vissza, már a nappaliból beláttam a hálóba, láttam, hogy egy alak hajol a kiságy fölé. Azonnal odarohantam, de már nem láttam senkit. A kiságynál azonban dermesztő hideg volt még egy pár másodpercig. A fiam addigra békésen aludt, de én nem mertem lehunyni a szememet. Egyedül élek a fiammal.
2009. ápr. 13. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Én nem nézlek hülyének. a beszámolód alapján én is elég vszínűnek tartom, hogy egy szellemmel lehetett dolgod.

főleg a "dermesztő" hidegérzet miatt. én is éreztem már ilyet. pár éve mentem haza késő este, és amikor áthaladtam az előszobán, hirtelen megcsapott egy jéghideg fuvallat. semmi reális magyarázata nem volt, pedig sokáig kerestem az okát. a lakásban szuperül szigetelt ablakok voltak, ráadásul kint langyos tavaszi idő volt, mint most. nagyon ijesztő élmény volt. ezenkívül voltak még fura jelenségek (pl a macskám megkövültem meredt a szoba egy pontjára, ahol nem volt semmi...), amiket nem tudtunk sehogysem megmagyarázni, pedig én elég racionális típus vagyok, nem vonzott sosem kölönösebben a szellemtéma.

2009. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne érezd magad kellemetlenül emiatt, ugyanis teljesen elképzelhető, hogy egy "kóbor lélek" volt ott a picidnél! Ráadásul valóban előfordulhat hideg levegő olyan helyen, ahol szellem van/volt. Nekünk legalábbis ezt mondta a filozófia tanárunk. Tehát ezek alapján teljesen klappol, amit írsz. Nem mondom, akár be is csaphatott a szemed, de én is inkább azt tartom valószínűnek, hogy egy szellem volt ott. Annyi igaz történetet hallani róluk(persze a hamisakat nem említem), hogy én elhiszem létezésüket. Egyébként megkérdezhetem, hogy van-e valaki a közvetlen környezetedben, aki elhúnyt? Mert elképzelhető, hogy ezzel a gesztussal arra próbált utalni, hogy vigyázni szeretne a picifiúra(és persze rád is). Mindenesetre tartsd nyitva a szemed, de ne foglalkozz vele túlzottan, mert az sem jó. A lényeg, hogy ne félj és vigyázzatok magatokra!
2009. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nagyapám a fiam születése előtt nem sokkal halt meg, ő nagyon várta a picit. Talán ő jött el megnézni őt.
2009. ápr. 13. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Akkor elképzelhető, hogy a tatád lelke jött megnézni a kisfiadat. Ez nem ritka jelenség. Bár tudom, kissé rémisztően hangzik, de biztos nem akarta bántani, csak megnézni a csöppséget és "tudatni akarta" hogy vigyáz rátok. Pláne ha már tényleg várta a kislegényt. Hát, legalábbis én így gondolom, az alapján, amit írtál. 2. voltam.
2009. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég hátborzongató, de szerintem is a családtag szelleme volt. Én is azt hallottam, hogy az elhunyt családtagok, kedves ismerősök szellemei körülöttünk vannak és mindig vigyáznak ránk.
2009. ápr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!