Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki ő? Csak képzelődtem?...

Ki ő? Csak képzelődtem? Segítség, félek! Szellem?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész,hogy elköltöztünk!EgynÓbudai panelházba költöztünk.Külön szobát kaptam.Akkor még nem volt testvérem így egyedül voltam a szobában.Egy éjszaka nagyon megijedtem!A sötétben valami ködött láttam de a körvonala egy férfihez hasonlított!És ettől az estétől minden megváltozott!Minden este lefekvés után megint láttam azt az alakot.Egy este már zajokat is hallottam.Amikor megszületett a hugom Eszti és egy év múlva megtanult beszélni.Lassacskán már elis beletörődtem,hogy minden este látom az az alakot!Azomban anikor a hugom, Eszti lefekvés után ezt mondta nekem:

"Valaki űl az ágyadon Zsófi(én)és téged néz!"

Elhültem.Jézusom!Lehet,hogy szellem!Este nehezen aludtam el.Másnap megkérdeztem anyukámat ,hogy nem halt-e meg valaki a szomákban!Erre azt felelte:

"Hát mielőtt ide költöztünk volna meghalt ott egy Leokémiás öreg férfi.Pont ott halt meg ahol most az ágyad van"

Megint megdermedtem!Tisztában voltam azzal,hogy a gyerekek egyes felmérések szerint 0-4 éves korig látják a szellemeket!Így az sem volt kétséges,hogy a 2 éves hugom valóban látta-e azt a szellemet.És azt is tudtam jól,hogy mi az a kötött szellem!A kötött szellem az ha valaki meghal,de amikmor még élt valamit el kellet volna intéznie amit nem tet meg akkor amikor élt.Értelmes válaszokat várok!Igaz történet!


2011. jan. 30. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Kitaláció.

1 éves gyerek még nem tud beszélni.

Bármi lehet az

Ha komoly lenne nem törődtél volna bele

Ne nézz több horrort.

2011. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elemezzük kicsit ezt a történetet. Először még csak 1 éves volt a hugod, de az egyévesek még nem tudnak beszélni. A történeted másik felében már 2 éves volt a hugod. Ráadásul bele is törődtél hogy minden este lefekvés előtt látod. Drágám!!! Ebbe nem lehet beletörődni! Valaki megőrül az ilyenektől! Már nehogy egy taknyos kölyök váltsa meg a világot! Ráadásul ti honnan tudjátok hogy PONTOSAN azon a helyen halt meg? Felhívtátok a rendőröket és kikérdeztétek őt? Ráadásul ha ez az eset kb 3-4 éve történt, akkor pláne nem emlékeznél minden apró dologra. HOgy honnan veszem, hogy 3 éve volt? Nos először is, annak a gyereknek meg kellett fogannia +9 hónap kihordási idő (gondolom nem a behurcolkodás estéjén volt a legfőbb gond a gyereknemzés), és ha a hugod 1-2 éves, akkor ez bizonyára 3 éve történt, ráadásul ki tudja, hogy azóta mennyi idő telt el. Ennyit az egészről. Egy nagy KAMU!
2011. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na igen, honnan jutott eszébe tök nyugodtan bejelenteni

az 1 éves Esztinek hogy ott ül egy ember az ágyon?

Jó persze ilyen pici gyerekbe nincs akkora félelem.

De nekem fura, hogy téged nem érdekelt HÁROM évig.

Hogy lehet ez?? Ki sem bírtam volna. Fura de nem tudom.

Lehet igazat írsz csak össze vagy zavarodva.

2011. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most attól tekintsünk el, hogy azt írta először, hogy 1éves a húga, lehet, hogy nem emlékszik, és mondjuk 2 volt.

Szerintem nem kamu, én hiszek ebben.

2 éve történt kb, hogy unokatesóméknál aludtam, és az akkor nem egész 4 éves kislány éjszaka mutatott az ajtó felé, és kérdezte, hogy ki van ott. És nála nem ez volt az első ilyen eset.

Kislányom még nincs másfél éves, anyukáméknak van valahonnan egy szekrényük, kapták, de nem tudjuk, hogy pontosan kié volt (feltételezhető, hogy már meghalt a tulajdonosa). A lányom többször nézett hosszan a szekrény felé, majd elkezdett sírni, és láthatóan nem szeret abban a szobában lenni, egyedül meg főleg nem.

Biztosan oka van.

2011. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez akkor is sok idő. Nekünk volt szellemünk, de elég volt egy hónap, és majdnem bediliztem tőle. Aztán egy élmény volt elküldeni, ez egy újabb hónapos procedúra és szorongás.

Drága, ilyenekkel ne játsz, hogy látod a szellemeket!!!

Komolyan mondom, én is ezzel hecceltem a környezetem, erősen vallásos a család, nem volt nehéz elhitetni velük, viszont most az árnyékomtól is félek, mert a sok kamunak az lett az eredménye, (úgy kérj, megadatik) hogy b@sszus, TÉNYLEG érzem őket!

Szóval ezzel ne játsz.

Ha nem kamu, akkor meg gyújts gyertyát, és gondolj szép dolgokra. A kötött szellemet is el lehet küldeni, mert már nincs dolga itt a Földön. Ezeket ha gondolatban nagyon szépen elmondod neki, úgy, hogy ég a gyertya, előbb-utóbb megérti és elmegy. És gondolj rá annyi szeretettel, amennyivel csak tudsz. Ő is ember volt, no.

De ha mégis kamu, fogadd meg a tanácsom, és ne csinálj ilyet, mert veszélyes. Én havonta megyek ezzel pszichológushoz.

2011. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ÉRTELMES válaszokat!
2011. febr. 1. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!