Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem érzem a fű hatását?

Miért nem érzem a fű hatását?

Figyelt kérdés
úgy értem, kB fél éve füvezek és eddig nem volt semmi gond, de 3 haverommal egyszerre vettük észre, hogy gyakorlatilag egyik napról a másikra megszűnt fejbe csapni a thc! először arra gondoltunk, hogy szar a cucc, de rájöttünk, hogy más érzi(aki szintén nem ma kezdte).Mi 4-en nem is ugyanolyan régóta füvezünk(5 év, 1 év, fél-fél év) Szóval ha valaki találkozott már ezzel a jelenséggel, az írjon! kösz!
2009. ápr. 13. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Hello!én még nem találkoztam ezzel a jelenséggel de MI A SZ***ÉRT FÜVEZEL? :D
2009. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
HEHE, Imunis lettél a fűre:D
2009. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az a legvalószínűbb,hogy rossz a zöld minősége(véletlenül sem a marihuánára gondolok:D),mindenki másképp reagál az ilyen dolgokra,lehet,hogy ti nem éreztétek.Viszont ha később egy másikat se érzitek,akkor kialakult a tolerancia(5 év alatt bizony elképzelhető),és növelni kell a mennyiséget.De inkább tartsatok kb.egy hónap szünetet,utána ált. jobban beüt,vagy inkább hagyjátok az egész baromságot abba.
2009. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi is az egy hónap szünet mellett döntöttünk, de más minőségnél is ugyanez a szitu, illetve csak az egyikünk szív 5 éve, én pl. csak fél De azért kösz!
2009. ápr. 13. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
lehet hogy le leszek pontozva, és nem is akarok papolni, de miért akarjátok tönkre tenni az életeteket, lehet, hogy ez egy jel, hogy most kéne befejezni, amíg nem késő, persze a ti életetek, a ti döntésetek
2009. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen, azt hiszem le leszel pontozva, mert nem a kérdésre válaszoltál, amúgy én még nem láttam egyik füves ismerősömnél sem, hogy tönkre vágta volna az életét, pedig akad belőlük néhány, a rossz hírem viszont az, hogy neked is van rengeteg füves ismerősöd, csak nem tudod róluk, mert még soha nem szívtál, így nem tudod, milyen a beszívott ember :D! szóval szabadulj meg a sztereotípiákkal teletömött világodból és ne csak nézz, hanem láss is! DE azok, akik nem szívtak ne is próbáljanak válaszolni, egy olyan kérdésre, melyhez az szükséges, hogy szívj ! ennyi, és kösz az eddigi értelmes válaszokat!
2009. ápr. 14. 12:24
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
majd pár év múlva úgy megtudod, hogy mivel jár :)
2009. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
NO PARA!, csak szar magyart kaptunk XD, a dílerem biztosított, hogy többet nem fog előfordulni, sőt még hozzánk dobott egy ingyen pakk-ot is :D Aztán beszívtunk és olyan volt minden mint előtte XD Szeretem az életem, tök happy vagyok, jó ez az ország is, van kajám, van innivalóm, van gépem, van még pénzem is, sőt még jó néhány gramm füvem is :P! Imádom ezt az országot, és legfőképp azért, mert most is be vagyok tépve:D Legalább a füveseknek kedvez a gazdasági válság, mert megnőtt a kínálat is hirtelen és jobb kertészek is előbukkantak ! Antidrogos banda meg stresszeljen csak tovább a problémáin, mert én a héten végig lazulok! De sajnos reggel feltörték a kocsim, normális esetben kiakadtam volna, de tekertem egy spanglit, elszívtam majd bementem a rendőrségre feljelentést tenni, és még kávéval is megkínáltak, úgyhogy ennyi.... :D:D:D:D
2009. ápr. 20. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg szoktad, vagy szart vettetek. próbáld meg mástól beszerezni
2009. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szarügy


sajnállak

2011. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!