Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak én nem érzem meg a Hot...

Csak én nem érzem meg a Hot Blood hatását?

Figyelt kérdés
Megiszom edzés előtt ahogy kell, de semmi. Próbáltam fél órával, 45 perccel edzés előtt, volt hogy 1 órával, vagy rögtön edzés előtt, de semmit nem érzek tőlle. Nem viccelek! Olyanokat írnak rólla neten, hogy 'ajtóstól ront a házba' és sok ismerősöm használja és csak dícsérik. Nekem nem jött be. 10 tasakkal vettem belőle, de már bánom. Azelőtt nem próbáltam ezt vagy ehhez hasonlót, szóval még azt se tudom mondani hogy a szervezetem hozzászokott volna...
2011. júl. 21. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor immunis vagy rá! :D Próbáld ki a Brutal NOVA-t, hátha azzal jobban jársz!
2011. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:

nekem se nagyon használ ne aggódj,duplán meg fejfájást kaptam csak tőle.

VPX NO shotgun nekem jobban bejött(jobb mint a gasparis superpump)

2011. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
No-xplode duplaadag, abba bedurransz, hogy átöltözöl.
2011. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kapszulást vettem, dupla adag is csak a vérnyomásomat b*ssza fel.
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem a legelső alkalomnál beszédített. Erősebb nem lettem ugyan tőle és nem is bírtam jobban az edzést, de legalább szédültem közben és utána is. Ennek nagyon örültem, mert ez volt az első aprócska jele annak, hogy a Scitec termékek érnek egyáltalán valamit. :D
2011. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz a választ mindenkinek! Vidéken élek, és az is nagy szó, hogy itt van egy zöld patika ahol árulnak tápkiegeket. Itt vettem a múltkor 10 tasakkal belőle. Sajnos az általatok felsorolt termékek közül itt nem kapni eggyet sem. Van még tasakosba Nitrox Therapy, ma veszek pár tasakkal hátha jobban bejön, mint a Hot Blood. Ha legközelebb rendelek a Body.builder-ről akkor rákeresek, hogy van e az általatok felsorolt termékek közül tasakos változat és rendelek mindegyikből 5-6 tasakot. Aztán majd kiderül mi az ami tényleg hat, melyik lesz az-az edzés előtti formula' amiről eddig csak álmodni mertem'. Azért nem akarok rendelni az általatok felsoroltak közül egy nagyobb dobozzal ami mondjuk elég lenne 25-30 napra mert mi van ha befaragok... Más megérzi, leírja milyen jót edzett nekem meg semmi...Na mindegy bízzunk a Nitrox Therapy-ban, ha tényleg jó akor megírom!

Az a baj egyébként, hogy nem először kellett csalódnom. Próbálkoztam tesztoszteron serkentőkkel, a Brutal Anadrol-al és a Testopump-al, de megint semmi!! Elvileg elég idős vagyok, hogy megérezzem a tesztoserkentő hatását. Hát talán ha placebo lennék érezném is. Kezdem átverve érezni magam, a sok hatásvadász termékleírás miatt. Sőt, tudom, hogy ez már viccnek fog tünni, de a szervezetem még a Creatine monohydrate-ra sem reagált! A jó öreg rizs+csirke kombón kivül (amitől már herótom van) nem igazán érzem hogy akármi is megérné azt a pénzt amit elkérnek érte (persze sok kivétel van) Na mindegy, megyek mert dolgom van.

Jó edzést mindenkinek!

2011. júl. 22. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
No xplodeból is van pl 10 adagos kiszerelés.
2011. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na kipróbáltam a Nitrox Therapy-t! Végre! Ezt most igazán megéreztem. Nekem bejött. Vettem néhány tasakkal. Ha elfogyott az a pár tasak, tartok egy kis szünetet, nehogy hozzászokjon a szervezetem és megint csak lessek hogy miért nem érzem... 2,5 deci energiaitalban oldottam fel, aztán a maradék habot meg vizzel felöblítettem és lehúztam. Nem tudom csak simán vízzel mennyire adná. De majd úgyis kipróbálom, csak a sok csalódás után biztosra akartam menni ezért toltam energiaitallal. Remélem nem kiabáltam most el és tényleg fasza cuccos lesz a késöbbiek során is. Ha legközelebb rendelek a bbről akkor majd rendelek egy pár tasakkal abból amiket írtatok. Kösz a válaszokat srácok, és ha van kedvetek próbáljatok ki egy Nitrox+energiaital kombót fél órával edzés előtt éhgyomorra. Hátha bejön nektek is!
2011. júl. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!