Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyházak hogyan pályázhatnak...

Egyházak hogyan pályázhatnak Európai Uniós támogatásért?

Figyelt kérdés

A helyi Református egyház már régóta tervezi, hogy díszkivilágítással látja el a helyi műemlék templomot. A probléma csak annyi, hogy az egyháznak nincs pénze rá, az önkormányzat pedig másra fordítja a nehezen fizethető hiteleit.

Az első terv az volt, hogy a közvilágítás részévé kell tenni a díszkivilágítást, de ez nem jött össze...


A minap beszélgettem a tiszteletessel, és újra felhozódott ez a téma...

Arra gondoltunk, ill. gondoltam, hogy talán az Uniótól kellene pénzt "szerezni" erre. A pályázatban annyi "csavart" szeretnénk ejteni - amitől talán biztosabb lenne a pályázat sikere -, hogy a kivilágításhoz szükséges energiát megújuló energiaforrásokból szeretnénk ellátni.


Egyáltalán, hogyan lehet, ill. kell pályázni, mi ennek a menete.

Pályázni bármikor lehet, vagy csak akkor, ha az EU-ban egy erre vonatkozó pályázati lehetőséget írnak ki?


Azt tudom, hogy a pályázat elbírálása akár éveket is igénybe vehet...


Mit gondoltok erről?


Elsősorban egy kis segítséget szeretnék a pályázat benyújtásához.


Előre köszönöm! :D


2011. aug. 14. 19:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!