Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vagy hogyan lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagy hogyan lehet olyan diáklányokkal összejönni, akik anyagi támogatásért cserébe szexelnének de nem hirdetik magukat?

Figyelt kérdés
Tudom, sok szexpartner kereső oldal van, rengeteg hölggyel, de én nem ilyeneket keresek, mert ők nagyüzemben csinálják.
2011. febr. 19. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozz az egyetemek, első sorban a bölcsészkar környékén! Ott találomra is találhatsz ilyen lányokat!
2011. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Itt már volt egy 19 éves csaj, akinek pénzér kellett pasi. De sok ilyen van, szóval nézegesd az oldalt:DDD

A lényeg, hogy az én főiskolám kerüld el messze:D

Oda csak értelmes emberek járnak, legalábbis ránézésre...

2011. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha BMW-vel jársz, kilós aranyláncokkal a nyakadban, akkor bárhol, bárhogyan.
2011. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:))

Egy bmw árán életem végéig hetente elmehetnék luxusku...khoz!

2011. febr. 19. 16:33
 5/15 anonim ***** válasza:
Akiket azzal tudsz felszedni, azok is luxusqrvák, csak tagadják :)
2011. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
adj fel hírdetést! de komolyan, én olvastam már ilyet, szerintem a sok kis ku*va simán jelentkezne.
2011. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem nehéz találni, mivel másik fajta nem is létezik!

Bölcsész, jogi és gazdasági karok hemzsegnek a haszonleső kis kezdőprostiktól. Pénzzel bármelyiket meg lehet kapni, ha magánprosti kell akkor próbálkozz a legbutább legszőkébb, legszilikonosabb, legbeképzeltebb csitrikkel!

2011. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Köszi az általánosítást utolsó....
2011. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van ilyen bőven. Persze attól is függ, hogy nézel ki, hány éves vagy. Amikor egytemista voltam, több lányt ismertem, akinek az albérletét, ruháit a "barátja" fizette, de azok a pasik 40-50 körüli, normális fajták voltak.
2011. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
miért nem jössz össze egy normális csajjal,az a legjobb megoldás
2011. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!