Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kit utáltok a legjobban?

Kit utáltok a legjobban?

Figyelt kérdés
pl:győzike, SP, Justin b..., Beja,...
2011. aug. 15. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Justin Bieber
2011. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azokat akiket leírtál.

+ Fluor

2011. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
a valóságshow-k "sztárjait"
2011. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Győzikén kívül mindet amit leírtál,csak még +fluor.A győzikét meg azért nem utálom mert mindig tudok röhögni azon a hülye cigányon.Sztem jó arc.
2011. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem utálom, Justin asse tom miket énekel, sztem jobb is így, SP rohadtul nem érdekel nem tetszik nemis hallgatom, Gáspár family detto
2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

már nemazért, de mér utáljátok spt justin biebert, meg a többit, győzit még megértem h nem birjátok, mer nevetséges, de justin bieber meg a többi nem csinált semmit. azh nem olyan zenéje van, amit ti is hallgattok, mér kéne utálni? azért mer a fél világ imádja a másik utálja, és ezért neked is utálnod kell? kvára nem birom az ijen dolgokat h most akkor utáljuk ezt a gyereket mint egy szart. sztem ez nem egésséges...mikor megjelent az a videó justin biebeerről h lelövik vmi helyszinelős sorozatban minden második komment az volt, h bárcsak télleg meghalt volna..b@szki 18 éves! és a halálát kivánják? ez télleg nem normális, tekintve h nem is ismerik...pfff


offon kivűl: ofőmet:/ a f@szt..

2011. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azokat akik Bilderberg csoport tagjai. A rejtett vezetőket akik a világot irányítják és fekete ruhás emberek védik őket, titkos üléseket csinálnak stb. De mondjuk igaz a politikusat ők állítják ki de őket is utálom. Bár azért nem minden politikust állítanak ki csak a nagy hatalmakét. De ennek a nagy része azért szubjektív mert ezt nem tudjuk pontosan. Én így látom hogy így van. De lehet nem is léteznek, de a legnagyobb poén hogy teljesen pontosan nem tudom kit utálok:). Mert mivel rejtettek nem tudom kik ők értelemszerűen.
2013. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!