Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amit legjobban szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit legjobban szerettek illetve mi az amit legjobban utáltok a párotokban?

Figyelt kérdés
Korra és nemre is kíváncsi vagyok :)
2011. márc. 29. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban azt szeretem amikor megbánt s majd jön s kéri a bocsánatot ártatlan angyali képet vágva. Hogy mit utálok? Túlságosan szeretem őt ahhoz, hogy ezt leírjam. Sose tudnék semmi rosszat mondani róla. :) 19/f és 16/l
2011. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Amit a legjobban szeretek benne az az, hogy hűséges, törődik velem, nem a barátok az elsők, tiszet.

Amit viszont utálok az a cigi.


21/L

2011. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*tisztel
2011. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Amit legjobban szeretek benne:Mindennél jobban szeret,és bármiben számíthatok rá, minden téren.

Amit nem annyira szeretek/az utálok nem a legjobb szó/:Elég féltékeny típus,és emiatt néha úgy érzem nem bízik meg eléggé bennem :)

2011. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bocsi előző vagyok:15/L
2011. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én mindent szeretek benne, testét-lelkét.De főleg a seggét :D
2011. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

én is nagyon sok mindent imádok a barátomban :)

pl a tüsi haját, a gyönyörű szemeit, a stílusát, a vagányságát, a kedvességét....:)

és hirtelen nem is jut eszembe, olyan dolog, amit utálok benne, mert minden hibájával együtt elfogadtam és szeretem :) bár a féltékenykedés ritkán előfordul, de szerencsére nem volt még ebből veszekedés vagy ilyesmi :)

2011. márc. 30. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:

amit legjobban szeretek benne: a belsője:)

amit a legjobban utálok benne:a külsője:)

2011. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja, 14/L:)
2011. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legjobban azt utálom benne, hogy nincs.

25/f

2011. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!