Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a ducibb...

Mi a véleményetek a ducibb lányokról, akik rövidnadrágot, miniszoknyát vesznek fel?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi..Ha kényelmes nekik,ha jól érzik magukat benne akkor hordják egészséggel..:)
2011. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekik is állhat jól szerintem.....
2011. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem várható csak azért mert valakinek nincs jó alakja, hogy nyáron is farmerban közlekedjen. Persze nyári öltözékben van ami jobban áll nekik és nem lesz kötözött sonka effektusuk.
2011. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Van olyan duci csaj, akin kifejezetten szexisen áll. Jobban, mint pld. egy hosszú fekete nadrág. Ezeket a ruhadarabokat viselni is tudni kell. És ha ízlésesen van rajta az a miniszoknya, vagy rövidnadrág (nincs kint a fél feneke, és a hájat nem szorítja el), akkor igenis jól is tud nekik állni! :)


Én irigylem őket. Én soványabb vagyok, de föl nem mernék ilyesmiket venni... :( Nekem sok bajom van magammal. És tök jó annak, aki büszkén, bátran, gátlások nélkül, ízlésesen fel tudja vállalni önmagát!

2011. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mennyire duci ?:)
2011. ápr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem mindegy, hogy ennyire duci:

[link]

vagy ennyire:

[link]

2011. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Azért az első képen is elég dagadtak!


A lényeg szerintem, hogy legyen önkritikája az illetőnek. Ha tényleg olyan dagadt, hogy lógnak róla a zsírpárnák, akkor ne a legminibb szoknyát és ne a legrövidebb gatyát vegye fel szerintem.

2011. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

az első képen egyáltalán nem dagadtak....


19F

2011. ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!