Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autós iskolának jogában van...

Autós iskolának jogában van drogtesztet csináltatni velem? Ha mondjuk az oktató azt látja rajtam hogy kábult vagyok kicsit és mondjuk arra következtet ebből hogy füveztem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Jogában áll,főleg ha kimész a forgalomba az oktatóval.
2011. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs, viszont mondhatja azt, hogy úgy ítéli, nem vagy vezetésre alkalmas állapotban, így nem vezethetsz. Ja, és ne drogozz, ha vezetni mész...
2011. aug. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy nincs joga! Max. nem enged vezetni... De tényleg, miért szívsz, főleg vezetés előtt?? Én biztos, hogy nem adnék jogosítványt..
2011. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sohasem megyek úgy vezetni hogy előtte szívtam volna, nem csinálnék ilyet. de ha adnának drogtesztet, az pozitív lenne. és lehet h az oktatóm gyanakszik. ezért volt a kérdés. köszönöm a válaszaitokat :)
2011. aug. 17. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!