Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párizs tényleg veszélyes város?

Párizs tényleg veszélyes város?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy Budapest hozzá képest leányálom. Londonnál veszélyesebb?
2011. aug. 17. 15:00
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én mondjuk nem élek ott vagy ilyesmi, csak turistaként voltam arra sokszor, de nekem nem tűnt veszélyesnek!

Mondjuk mit értesz egyáltalán veszélyesnek?

Eléggé vegyes a nép, úgy, mint itthon, szóval szerintem épp csak annyira veszélyes, mint itthon vagy bárhol máshol európán belül!

2011. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Még annyi, hogy én ott pl. egy hajléktalant sem láttam az utcán vergődni, mint itthon!
2011. aug. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem láttál hajléktalant? Éppen most értem haza Párizsból, 1 hetet töltöttem ott, és bizony -a sok szépszég mellett- mást sem láttam, csak koszt, mocskot, rengeteg koldust, és bizony az utcán (kapualjakban, metróállomásokon) fetrengő hajléktalant. Még a legfrekventáltabb helyeken is (pl. Louvre mellett) vannak hajléktalanok és koldusok. A sok feketéről és arabról nem is beszélve. Megkockáztatom, a város lakosságának az 1/3-a sem francia, a nagy része Afrikából a tengeren átúszott fekete, na meg arab. Én esténként féltem a metrón.
2011. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Az előző vagyok.

Londonban már többször is jártam -éltem is ott egy ideig- ilyesmit még ott sem tapasztaltam. Hozzá kell tenne, hogy engem nem raboltak ki Párizsban, bár nagyon figyeltem, ugyanis egy barátom figyelmeztetett, hogy az ők, a három napos párizsi vakációjuk alatt 3! rablást is láttak (értsd. állarcban, fényes nappal, motoros banda kitépi a táskát a kezedből). Na, én ilyesmit nem láttam, igaz nagyon sok volt a rendőr. De pl. a feketék állandóan molesztáltak, kéregettek. A Montmartre-ról egyenesen menekültem, amikor a Sacre Coeur alatt a fekete majmok szinte erőszakkal próbálták a saját maguk által kötött karkötőt rámsózni. Azok pl. nagyon durvák voltak! Az egyik srácot pl. a csuklójánál fogva ráncigálták. Volt olyan eset, amikor a RER-re felszállva rajtam kívül mindenki fekete volt (voltunk kb 15-en a kocsiban). Némelyik jól öltözött, de többen kifejezetten csövesek, akik két megállón keresztül méregettek.)

Én iszonyatosan nagyot csalódtam.

2011. szept. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!