Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futni szeretnék, de ahol én...

Futni szeretnék, de ahol én lakom, ott nincs rá lehetőség (rossz környék, veszélyes a város), nincs konditerem, futópadot nem tudok venni, nincs rá pénzem. Hogyan oldhatnám meg? Hol fussak? Az udvarunk elég kicsi.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 21:21
 1/9 anonim válasza:
Merre laksz?Csak van valami park a közelben...
2010. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van park, persze, sőt, sportpálya is. Amellett meg a c. putri végig... emiatt nem akarok odamenni... Elég veszélyes emberek, nem idén barnult arcok, ha érted... Félek, na, ez van...
2010. jún. 1. 21:32
 3/9 Mondeo válasza:
próbálj meg korán reggel menni, akkor talán nincsenek sokan az utcán, és reggel jót tesz a friss levegő( az mindig jót tesz). de ha még így se mersz elemnni, akkor próbálj ki valami otthon is végezhető edzéstervet pl air alert vagy valami könnyebet is akár
2010. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Helybenfutás, szökdécselés, térdemelgetés, rúgás fejre, (szúrás hasba) stb.

Én is kocsival járok futni egy sportpályára :-)

2010. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aha, korán reggel nincsenek mi? a francokat, reggel 5 kor is kint álnak.
2010. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Hát ha rossz a környék akkor lesz lehetőséged futni, és legalább jó motivációt is kapsz :D
2010. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:46


Ez nagyon igaz:) Ez tényleg jó motiváció :)

2010. jún. 2. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tekerj ki bicajjal valami biztonságosabb környékre, aztán fussál ott.


Amúgy én futáskor érzem magamat leginkább biztonságban, még a gázosabb környéken is, hiszen akkor nincs nálam semmi érték. Ha beszólogatnak, márpedig beszólogatnak, elengedem a fülem mellett.

2010. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnap 21:46:

Környéke válogatja. Van ahol mind akkora alkoholista, hogy 8-kor már elterül, és 5-kor már issza az első felest, ott meg pont a 9-10 óra a legalkalmasabb időpont a futásra.

2010. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!