Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Wing Tsun mitől divat bunyó?

A Wing Tsun mitől divat bunyó?

Figyelt kérdés
Csak mert mondták már néhányan és nem értem miért és ha az is akkor miért baj mármint ha hatékony akkor mindegy nem?
2011. aug. 17. 23:07
 1/4 anonim válasza:
100%
Mert ezt űzik a legtöbben, és nembaj mondjanak amit akarnak :D De azon elgondolkodhatnának hogy a többi miért nem ilyen elterjedt.
2011. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ja és ez egy harcművészet nem "bunyó" :)
2011. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Nem igazi harcművészet és a bunyóhoz sincs semmi köze! Ráadásul nem is hatékony, csak egy pénzlehúzó reklám maszlag! De erre szerintem azóta te is rájöttél!
2014. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az első hozzászólónak lenne a válaszom elsősorban, hogy a média befolyás miatt elterjedt a Wing Tsun kungfu.


Sokan valóban CSAK divatnak tartják. Mert kevésbé tudod az utcán élesbe önvédelmi céllal alkalmazni. Mint sok más küzdősportot.

Amit fontos hozzátenni, hogy ez nem is küzdősport, hanem harcművészet.

Sokkal többet tanulhatsz arról, hogy akár egy éles helyzetet, hogyan kezelj fejben.

Én olyan környéken nőttem fel, ahol sok balhé volt, és ott többet számított, hogy ki mikyen gyorsan, erősen, üt vagy rúg, vagy éppen melyen jó földharcban.

Ezért felénk a küzdősportok voltak népszerűbbek.

2020. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!