Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok ember miert nem tud...

Sok ember miert nem tud normalis valaszt adni?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom sokszor mar fel sem teszem a kerdest mert tudom hogy utana azan gunyolodnak.
2011. aug. 18. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható kérjük ismételje meg hívását később!
2011. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én normális választ adok.


DE NEM MA

2011. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na errol van szo!:)
2011. aug. 18. 17:52
 4/12 anonim ***** válasza:
Én direkt gyökér kérdéseket rakok fel de néha ezekre is érkezik komoly válasz. :D
2011. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sajnos ez van, itt a legtöbb ember elég komolytalan. sokan bele se gondolnak, hogy egyik másik beszólásuk milyen szarul eshet a kérdezőknek. és sokan itt várnak valami vigasztalást, vagy segítséget vagy tanácsot, és a komolytalanok hozzászólásai csak (még jobban) elrontják a kedvüket.
2011. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
talán úgy is jó, de ha előtte bevajazod a tepsit, akkor nem fog odaragadni, tuti
2011. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen...és ilyenkor kérdezem, hogy hol vannak a moderátorok. Ugye a szabályokba is le van írva egy csomó dolog. De ez az oldal egy vicc. Volt már olyan, hogy kérdeztem egy komoly dolgot és ki is törölték, mert biztos kamu. Hát nem volt az. Csak azért más embereknek hihetetlennek tűnik...Holott van itt több kérdés (talán többszáz) ami egyértelműen kitaláció és még csak jelenteni sem lehet. Pont tegnap amikor kiírtam egy kérdést akkor találkoztam 3 ugyanolyan kérdéssel, amit ugyanaz az ember tett fel. Állítólag ilyet se lenne szabad. Amikor jelentek 1-2 választ mivel vagy engem, vagy más kérdezőt sértegetnek akkor azokat ki se törlik még napok múlva se. Annyira komolyan veszik az oldalt a moderátorok, de a válaszok 80-90%-a egyáltalán nem hasznos, sértő, off vagy más egyéb. Talán a Családi kapcsolatok az a kategória, amelyikben vannak még értelmes válaszok. De az Ezotériára már rá se merek kattintani. Ilyenkor kérdem én, hogy hol vannak a drága moderátorok?
2011. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:23

jajj, hagyd már, próbálj nevetni az ilyeneken, ha tényleg semmire nem jó a hyülyék válasza, akkor szólj a moderátoroknak, de ha mondjuk látod, hogy látszik, megdolgozott a válasszal, hogy tényleg vicces legyen, akkor próbáélj meg nevetni:D

2011. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat!Peldaul tegnap a kedvemet is elvettek itt.Kellene inditani egy olyan oldalt ahol kitaitjak az ilyeneket elvegre ez az oldal nem azert van/lenne.
2011. aug. 18. 18:48
 10/12 anonim válasza:
Fel akarnak kerülni FACEBOOKRA :D
2011. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!