Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális vagy beteg ez az...

Ez normális vagy beteg ez az ember? 3 hónapja váltottam albérletet.

Figyelt kérdés
Interneten találtam rá az új albira,egy 28éves sráccal és egy 18éves csajjal költöztem össze.A srác a lakás tulaja. Amikor beköltöztem egészen normálisnak tűnt. Mondta h 34-42ezer között az albérleti díj a rezsivel,gyorsan meg is egyeztünk. Mondta,hogy ő takarítja a konyhát,fürdőt,étkezőt,mert egyrészt szeret is takarítani,másrészt meg szereti ha látja,h minden rendben van.Közölte,h zárhatom a szobámat,de neki van hozzá kulcsa,és be tud menni,de előtte mindenképp szól,és ha bemegy akkor is csak a radiátort ellenőrzi...Nos hát..Ez nem így van..Amikor hazautazom a szüleimhez,s visszajövök pár nap múlva,akkor a szobám teljesen máshogy néz ki...meg történnek még fura dolgok..egy hétfő este kimostam pár cuccom és kiteregettem, majd hazamentem,szerda este jöttem vissza,s a ruháim be voltak dobálva az ágyamra..A szárító nem volt útba,nemtudom miért kellett hozzányúlnia a tisztaruháimhoz?? A napokban jött az sms tőle,h 44.990Ft a bérleti díj? Ez is most mi?? Ma bekopogott,h mikor fizetek,mondtam h pénteken kapok fizut,előbb nem tudok,erre közölte h holnapig van a határidő.Határidő????Jókor mondja h 10.ig van:) És mi ez az emelés? Vannak még furcsa dolgai...pl. fújtat miközbe takarít, minimum 40 db domestos van a fürdőbe,egyből el kell mosogatni a tányért miután ettél belőle (de tényleg egyből nem maradhat a mosogatóba 1percig sem!!) mert azt vallja, "büdös lesz".Elég hülyén fogalmaztam,de most nagyon szar idegi állapoba vagyok miatta!Anyum azt mondja h kényszerbeteg,lehet van benne vmi...Szerintetek se normális? El akaro kköltözni minél hamarabb:(:(
2011. febr. 9. 17:00
 1/1 Cory Rose ***** válasza:
A mosogatást még megértem, de a többi tényleg kicsit fura, én biztos elköltöznék, mielőtt más, esetleg ennél jóval durvább szokásaira is fény derül.
2011. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!