Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találom meg ezeket az...

Hol találom meg ezeket az igazi rémtörténeteket a neten?

Figyelt kérdés

Kb. 1-2 éve olvastam és most sehogy sem találom meg őket... :(


Egy iskolai színpadi előadást szeretnénk előadni és kettő rémtörténet kellene, nagy körvonalakban le tudom írni. Csak jó lenne teljesen elolvasni a történetet, hogy egy kis előadást tudnánk írni belőle a "színdarabhoz".


1. Késő este volt és a lány a temetőn keresztül ment haza mert rövidebb volt az út. Találkozott a temetőben egy férfivel aki megkérdezte, hogy átkísérheti-e. A lány belement mert úgy is félt. Megkérdezte a férfit, hogy maga nem fél? A férfi csak ennyit válaszolt: mióta nem élek, nem félek. A lány szívrohamban meghalt.


2. Régen a férfiak kötényt hordtak. Az volt a feladata, hogy menjen a temetőbe és hozzon el egy fejfát fogadásból. De mondták nekik a többiek, hogy óvatosan tegye vissza, mert a halottak kinyúlnak azért, aki elvitte a fejfát. Amikor tűzte vissza a férfi a köténye a fejfa alá került és ahogy egyre jobban tolta, annál jobban húzta le e kötényét és azt hitte, hogy tényleg igaz az amit mondtak neki. Ő is szívrohamot kapott és meghalt.


2011. aug. 18. 19:21
 1/4 Wáthörfákk Łollesz ***** válasza:
rémtörténetek.hu..!?
2011. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?????
2011. aug. 18. 23:49
 3/4 Wáthörfákk Łollesz ***** válasza:
írd be a keresőbe: rémtörténetek.hu
2011. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem kb. 300 oldalt már de sehol sem találom :S
2011. aug. 22. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!