Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted amikor korán sötétedi...

Szereted amikor korán sötétedik és hideg van?

Figyelt kérdés
Én ilyenkor érzem magam legjobban a bőrömben. Ha meg köd is van, sokkal jobb, imádok ködben motorozni. Más emberekkel ellentétben én ilyenkor nem leszek rosszkedvű, depressziós, hanem nyugodt, és nagyon jó érzés tölt el. Ez mitől lehet?
2011. aug. 19. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
én sem utálom,kell ez is az is.
2011. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert tél tipusú emberke vagy, mint még sokan mások, én is :) Imádom az őszt,a telet, a decembert, januárt, februárt... ellenben nem szeretem a meleg nyarakat. (alig várom, h vége legyen már ennek is). :(
2011. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is nagyon szeretem. Viszont a szelet ki nem állhatom. Ezek mellett az eső is csak addig jó amíg bentről lehet nézni vagy ahol rendes úthálózat van és nem hatalmas sár. Imádom az őszt, a színeket, a ködöt, a titokzatosságot. Utálom amikor megsülök nyáron, meg lebarnulék ha kimegyek, napszúrás, izzadás, fúúj -.-. A telet is szeretem, de nekem ilyen érdekes feltételeim vannak mindenhez. :D
2011. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

ma 01:02

Á nem, mintha csak én írtam volna.

2011. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező...


... én ugyanígy vagyok vele! :) Imádom az őszt és a telet is! Sőt a tavasz is isteni! De a nyár nem a legjobb...

2011. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Kedvenc évszakom a tél. Abban látom meg az életet, abban lelem örömöm, akkor megyek sétálni, stb. Tavaszt meg az őszt is szeretem, de kedvencnek megmarad a tél.
2011. aug. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyira jó, hogy ti is így vagytok, már azt hittem talán van a baj. :) Persze, kell ez is az is, ezzel egyetértek, de nyáron azt a nagy meleget én is kihagynám. Meg persze télen a hó a mindenem. :)
2011. aug. 19. 10:55
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Én is imádom! ^^

Csak sajna (nálunk), ha esik a hó, két napra rá már sár. -.- Vagy még két nap sem kell...

Egyébként már nagyon várom, hogy végre , ha kinézek hajnali hatkor az ablakon, megcsapja a finom, friss köd az arcomat*.*.

Ahhh... Bezzeg nyáron.... Pff.... Izzadunk, mint a ló, meg lehet sülni stbb. :P Pfujj.....

2011. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Juhúú!!! Nagyon tetszik, hogy ilyen sokan vagyunk! :D Én is imádom a telet és az őszt, olyan jó érzés tölt el ilyenkor!! Ruhák terén is ilyenkor valahogy jobban lehet (szerintem) öltözködni. Olyan titokzatos a tél meg az ősz, olyan ködös-párás-esős, és én ilyenkor vagyok csak a toppon!!!!
2011. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Királyok vagytok! :D
2011. aug. 21. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!