Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hűt az ágy! Más is érezte már...

Hűt az ágy! Más is érezte már így az őszi időszakban, hogy hideg az ágy?

Figyelt kérdés
Megjött az ősz. Alváskor magam alá rakok meleg takarót, mert azt érzem hűt az ágy. Párom eleinte nem hitte, hogy nekem hűt, aztán nevetgélt rajta, ma már ott tartunk, hogy külön takarónk van, ő eléggé melegvérű és nem szereti ezt a soktakarózást, amit én csinálok. Egy ágyban alszunk, de olyan mintha külön aludnánk. Mi lehet a megoldás?
2011. okt. 7. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű : bújj a párodhoz
2011. okt. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vettem elektromos ágymelegítőt,imádom.Ebből van szimpla is,tudod csak magad alá tenni.
2011. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Lanaform LA 180101 Ágymelegítő 1 személyes

2011. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én egy-két hete fázom minden reggel és a párnámnak is "jéghideg" az a része, amin nem fekszem...
2011. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Báránybőr derékaljat tudok javasolni a lepedő alá. Szuper! Ha egyszemélyest veszel, a párodat nem zavarja.
2011. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!