Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtennetek, csak erte?

Megtennetek, csak erte?

Figyelt kérdés
Nem reg hivott fel egy baratom, aki azt mondta, hogy veget akar vetni az eletenek!Es en nem lehetek mellete, hogy vigyazzak ra, hogy ne tegyen ilyet..Ha egy kis szivetek is van csak egy Mi Atyank!-ot szanjatok arra, hogy ne tegye meg...Konyorgok! (Es megkerlek, hogyha megtettetek ezt, akkor irjatok ide, hogy "Bizunk benned, Uram!!!")..remelem, hogy enyit megtesztek!Koszonom!
2011. aug. 19. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Bizunk benned, Uram
2011. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi atyánkkal nem sokat ér. Fuss, és légy mellette amíg nem késő. Beszéld le.
2011. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom 00:26...:)igazan ember vagy!!!
2011. aug. 19. 00:28
 4/9 A kérdező kommentje:
13 eves lany vagyok!Nem mehet el az ejszaka kozepen, amugy 30km,re vagyunk egymastol!
2011. aug. 19. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Bizunk benned, Uram!
2011. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, neked is:)
2011. aug. 19. 00:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! 1: Definiáld a lelket. 2: Nem lesz semmiféle lelkiismeret furdalásom, mivel nem mindenki élhet, és nem mindenki érdemli meg az életet. Ő ezek szerint nem érdemelte meg az életet, mert nem tett azért, hogy megérdemelje. Nekem is vannak hatalmas problémáim, és olyan sebek, amik sosem fognak begyógyulni, mégsem leszek öngyilkos, mert teszek azért, hogy élhessek (mindennek megpróbálok örülni). Mellesleg úgysem fogja megtenni, mivel túl gyáva hozzá 13 éves fejjel, és amúgy is, mi lehet a problémája egy tizenévesnek? Egyest kapott nyári szünetben? Megcsalta a csaja? Én még annak is láttam a jó oldalát, hogy megcsaltak, átvertek stb. Mindenki tegyen azért, amit akar, különben sosem fogja megérdemelni és sosem érdemelte meg. 3: Én is egy úr vagyok, kit sértettem én meg? Lehet, hogy a te urad vagyok, ha ez így van, húzzál vissza dolgozni.
2011. aug. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Küldj rá egy közös ismerőst.
2011. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En vagytok 13 eves!!!Es nem o...De nagyon szepen koszonom, azoknak akik nem vettek ezt hulyesegnek, mert ma reggel hirt hallotam felole, hogy semmi baja sincs, mert valaki meg akadalyozta ebbe!Akik tenleg emberhez meltoan viselkedtek 2-3 szemely, ezert meg aldottak lesznek...koszonom szepen, es kerlek tovabbra mondjatok el egy imat, az ilyen emberekert es erte!!!!Halasan koszonom
2011. aug. 19. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!