Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy van egy...

Miért van az, hogy van egy ilyen állami ünnep és megáll az élet a városban?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszant, hogy a boltba se tudok lemenni, mert nincs nyitva semmi, az utcák üresek és ez olyan nyomasztó. Se Tesco, se Cora, se McDonalds, olyan unalmas az ilyen. Mire jó ez? AMúgy nem esnek el a boltosok ilyenkor nagy bevételektől? Miért nem nyitnak ki?
2011. aug. 20. 14:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert kell a Mc Donald's dolgozóinak is egy pihenőnap:)
2011. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekik az a feladatuk, hogy a vnedégeket szolgálják!
2011. aug. 20. 14:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírsz ki egy napot nyugodtan a seggeden, esetleg, hogy rosszabbat ne mondjak, a családod körében? Ez a ciki, nem az, h bezár a Meki.
2011. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, én két órája vettem fagyit a Mekiben.:D
2011. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Vidéken nincs nyitva:( éhes vagyok
2011. aug. 20. 14:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ez szégyen, hogy az ünnepen egy gyerek olyan éhes, hogy a mekibe vágyik. Nincs nálatok rendes ünnepi kaja, ünnepi családi ebéd? Egyáltalán hány éves vagy, kis hazafi?
2011. aug. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is olyan régen nem voltak nyitva a boltok szombat délután és vasárnap egész nap, mégsem szenvedtünk hiányt semmiben. Találd fel magad, nem a mekiben és a teszkóban kell élni az életet.
2011. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg az lett volna a feladatod, hogy vásároljál be és főzzél otthon! Az a dolguk.... igazi lenézős paraszt vendég vagy!
2011. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy nem lesznek nyitva az uzletek videken. Miert nem vasaroltal be? Egyel ami van otthon. Ilyen hisztit, gyerekes.
2011. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az élet nem áll meg ilyenkor. Az emberek legtöbbje nem dolgozik ezen a napon. Ünnepelnek . Elmennek rendezvényekre,kikapcsolódni, stb.

Nem boltba mennek, hanem szórakozni.

2011. aug. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!