Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki leírná nekem miskolc...

Valaki leírná nekem miskolc legveszélyesebb városrészeit?

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekességből
2011. aug. 20. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Avas, főleg este.
2011. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azon a környéken az MP4-emet is kihuzom a fülemből nehogy meglepetés érjen :)
2011. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Avason voltam egyedül este és nem történt semmi, ablakból szóltak nekem mert azt hitték ismerős vagyok és beszélgettem velük egyébként, jah és nem ismertem Miskolcot előszőr voltam ott és nem történt semmi. :)
2011. aug. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, lehet, hogy veled épp akkor épp aznap nem történt semmi, de hidd el, hogy barátnőmmel elég sok dolog történt már ott és mit ne mondjak, nem voltak valami túl jó történések. Neked akkor szerencséd volt. Nem biztos, hogy ha máskor mész, akkor ugyanígy lennének a dolgok.

De akárkit megkérdezel, biztos, hogy az avast is mondanák , mint veszélyes hely. Nem az összes része ugyan, de nem járkálnék ott még este sem.

2011. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek ott egykét embert meg komolyan, nem veszélyes... Egy nőnek lehet de csak annak aki nem oda valósi. Igaza van az utolsónak mindenki Avast mondaná pedig nem olyan veszélyes én a város másik végébe lakom de szoktam oda járni. :P
2011. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

11 évvel később is.:

Az AVAS.

A Tiszai PU.

A Búza tér.

Stb...

2022. febr. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen, utolsó, igazad van.


Avas 2.ütem.

A Tiszai pu., Baross környéke veszélyes is, koszos is.

A Búza tér zsúfolt, lepusztult, mindenféle söpredék gyűjtőhelye.

Győri kapu este nem ajánlott.

Pereces nappal sem.

Az Újgyőri főtéren ha átmész, és megvan még a tárcád, és a két veséd is, szerencsés vagy.

Vasgyár és környéke meg Bronx.

Olyan sötét ott minden, hogy csak a szemek, és fogak világítanak.

2022. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!